Cu dragoste din Iasi(103)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

aaa, Gabi, tu ai fost indrumator?
noroc de Daria ca a subliniat asta, esti cam modesta, din mesajul tau nu m-am prins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG

Kmy, bine ai venit printre noi! E superb "bobocelul", mai ales in tinuta de gala! Sa va traiasca si sa va bucurati de el!
Iti dorim dependenta placuta de DC!

Gabriela si baietii


multumim de primire!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Darria

Kmy: bine ai venit.
Daca vrei in lista, roaga un moderator sa treaca datele dorite. Nu pot edita mesajul, doar moderatorii sau adm.
Sanatate si crestere usoara.

Gabriela: imi pare tare rau ca nu am putut veni la atelier, mai ales ca tu ai fost indrumatorul.




multumim de primire
nu este important sa fii in lista!imi este suficient ca pot conversa cu voi!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Oana, felicitari pentru Stefan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Anca, multumim. Si voua felicitari.

kmy, bun venit la noi. Te asteptam la povesti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetele...avem o invitatie pt Zumba, tot la Carresfour Era, acolo la ateliere. Ma intreaba doamna daca nu venim cu grupul

[font=Century Gothic]Sambata 4 Februarie intre orele 15-17 se organizeaza Cursul de Zumba pentru copii( aerobic si dans pentru copii).
Participarea se face pe baza de inscriere pana vineri 03 februarie( reply la e-mail sau telefonic).
Tarif: 10 Ron/ora/copil[/font=Century Gothic]

Lui Matei al meu i-a placut data trecuta, a transpirat dansand...cred ca daca ne organizam iar..mai negociem o reducere.

Pupici si astept un semn,
Gabriela si baietii

Dar de un sanius ce spuneti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Gabi multumim te numim negociator SEF!!Eu zic prezent daca se face strigare generala.
Eu intrasem sa "raspandesc" asta:
http://ziaruldeiasi.ro/local/premiera-cu-un-spectacol-de-pantomima-la-luceafarul~ni8590 , suna interesant .....pentru copii peste 7 ani.
Si noi asteptam saniusul de obicei mergeam la motel sau in gradina botanica.
Fetele care aveti copii pt clasa 0 cum stati cu inscrierea, sau ma rog cu optiunile? Eu simt ca o iau razna..ieri am avut sedinta , gradinita apartine de o scoala, azi a venit la usa cu recensamantul..de la scoala de care apartin ca strada pe care stau..iar eu vreau la scoala 11 unde am inteles ca se face pana la urma o singura clasa si deja sunt f multi inscrisi de la gradinita arondata lor!!Daca ar fi avut macar 6 ani jumate o dadeam direct in clasa I si terminam cu stresul asta!!

W-end placut!!

Gabi
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Felicitari scolareilor pt. rezultatele la concursuri.

Gabriela: tentanta invitatie, Zumba pt. copii Sper ca in viitorul nu prea indepartat sa pot aduce fetita, deocamdata gradinita este singura colectivitate unde mergem. Distractie palcuta.

Gabi: deja am renuntat la scoala 11. Vor face o singura clasa(20 copii) si au arondate 3 gradinite. Chiar nu inteleg de ce nu fac inscrierea la scoala iar pt. pregatitoare sa foloseasca sala de la gradinita. Astfel ar fi loc pt. 3 clase pregatitoare iar anul viitor vor avea spatiu pt. clasele I(actualele preg). si viitoarele preg.
Am fost si la o gradi arondata lor. Deocamdata asteapta inf.
Sanius in Botanica? nu stiam. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Ati vazut ce frumos ninge? Yuuupi, yupii, pt zapada saniuta si jocuri cu copiii afara. Nu prea incantati pentru deplasarea cu maisna prin oras. Cand am venit de la scoala in seara asta strada era ninsa, nu au bagat nici un utilaj de dezapezire, nimic antiderapant...sunt curioasa ce va fi maine deimineata.
Sa aveti un wk-end placut.

Acvi eu zic prezent pt un spectacol de pantomima si la sanius...Zumba mi-ar placea...dar Octavian nu e fan pentru dans...adica ii este rusine...deh..suntem preadolescenti...Mai vad maine cum voteaza baietii.

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Ninge peste Iasi....superb
Buna seara! si sper sa ma primiti si pe mine. v-am mai citit dar am ezitat sa ma bag printre voi, se pare ca sunteti destul de unite....dar acum mi-am luat inima-n dinti si am zis Hai
va doresc weekend placut

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput