Cu dragoste din Iasi(103)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna dimineata

Un pui mic are nevoie de ajutor:
http://www.calingraur.info/stiri/6/final-de-chimioterapie/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna ziua

ati inzapezit? cine e bucuros de zapada si cine nu?
sigur pot sa spun ca prichindeii sunt bucurosi de zapada si ca vor mai multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ary_v spune:

Darria noi suntem f bucurosi de zapada. Azi as vrea sa mergem dupa scoala la sanius. Oare unde am putea merge? Cine are idei?

Voi sunteti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Ary: noi am fost aseara in spatele manastirii Frumoasa. Se mai poate merge pe Bucium, la releu(pt. copilasi mai mici). Mai este o straduta la stanga inainte de a urca spre motel dar nu stiu daca nu este curatata. Anul trecut era frumos acolo.
Acum suntem pe linia de plutire, inca nu pot spune ca e bine raportat la cum a fost inainte. Chiar si asa sunt multumita.

Voi cum sunteti? sper ca bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ary_v spune:

Citat:
citat din mesajul lui Darria

Ary: noi am fost aseara in spatele manastirii Frumoasa. Se mai poate merge pe Bucium, la releu(pt. copilasi mai mici). Mai este o straduta la stanga inainte de a urca spre motel dar nu stiu daca nu este curatata. Anul trecut era frumos acolo.
Acum suntem pe linia de plutire, inca nu pot spune ca e bine raportat la cum a fost inainte. Chiar si asa sunt multumita.

Voi cum sunteti? sper ca bine


Da, sunt Ok amandoi. Sper sa o tinem tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Eu ma bucur de zapada...si copiii asteapta saniusul. Acolo la Bucium pe straduta aceea de dinainte de motel...e suuper, dar e lunga, mai circula masini si trebuie sa fie si adulti. Poate ajungem si noi wk-endul acesta, ar fi suuuper...speraqm sa nu fie frig.
Ce mai faceti fetelor? Acum am constatat ca n-am ami intrat demult.
Pupii si wk-end placut!

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Ieri mi-am luat inima in dinti si m-am dus la Era cu copiii la atelierele creative. Am fost eu instructor de quilling si origami ( recunosc ca la origami, Octavian a fost seful) si dupa aceea a avut o ora de Zumba. Mi-a placut la nebunie, mai ales Zumba, copiii au dansat si s-au distarat si ei...ce ziceti incercam sa aflam unde face doamna aceea Zumba si mergem mamici cu copii la dans si distractie? Ar mai fi ideea sa mergem la Era...dar trebuie vorbit din timp.
Astazi de la 16 voi merge iar la Era tot pentru Quilling si Origami, aveam instrumente si materialele necesare pentru cele doua tehinici. E 10 lei ora...asa ca daca aveti de facut cumparaturi si vreti sa lasati copilul sa fie creativ sau sa se distreze, va asteot cu drag. Poate mai facem o intalnire....mamici, copii...ca tare bine ne-am mai simtit.

Pentru cine merge la sanius azi: PARTIEEEE!!! (noi mergem de la 12)

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

buna fetelor!!!
ma primiti si pe mine printre voi!
azi prinzand o fereastra am inceput sa rasfoiesc forumul si in felul acesta v-am gasit!!!



kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Kmy, bine ai venit printre noi! E superb "bobocelul", mai ales in tinuta de gala! Sa va traiasca si sa va bucurati de el!
Iti dorim dependenta placuta de DC!

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Kmy: bine ai venit.
Daca vrei in lista, roaga un moderator sa treaca datele dorite. Nu pot edita mesajul, doar moderatorii sau adm.
Sanatate si crestere usoara.

Gabriela: imi pare tare rau ca nu am putut veni la atelier, mai ales ca tu ai fost indrumatorul.

Mergi la inceput