Cu dragoste din Iasi(103)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Bine ai venit Emanouela! Te asteptam cu drag printre noi si poate reusim sa ne cunoastem personal. Suntem "legate" pentru ca am reusit in decursul timpului sa ne cunoastem, sa ne cunoastem si copiii si chiar sa pastram legatura. Eu nici nu-ti pot spune cate pritenii adevarate am legat prin intermediul DC-ului.
Wk-end placut,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

multumesc Gabriela
mi-ar place ft mult sa va cunosc

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Bine ai venit Emanouela,felicitari pentru curajul de a-ti spune HAI!!Asa cum scria si Gabriela, DC a fost si este pentru multe dintre noi punctul de plecare a unor prietenii frumoase intre mamici, copii si o sursa pretioasa de informatii, asa ca ne bucuram sa ne marim randurile.
Noi am fost in seara asta pe partie, a fost super, e prima oara cand mergem era o atmosfera foarte frumoasa, nu am rezistat mai mult de o ora, maine mai vrem sa mergem o tura .
Gabi, noi vrem sa mergem la teatru maine, si la sanie mai pe dupa masa daca votul iese pozitiv la tine ne auzim la tel, sau ne vedem la teatru!!
Darria, 3 gradinite arondate..ma faci sa-mi pierd si eu sperantele..eu stiam de una, la sedinta la gradi spunea directoarea ca ar fi doua gradinite arondate scolii 11, acum ..3...Totusi d-na de la inspectorat care a fost la sedinta spunea ca ele fac listele astea cu optiunile parintilor tocmai pentru ca acolo unde sunt cerinte sa se mai infiinteze clase...
W-end placut si ...partieeeeeeee!!!
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

buna ziua
Emanouela, bine ai venit.
Gabi(Acvi), ti-am trimis pm.
distractie placuta cu zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

A fost superb teatrul, desi doar pantomima, a fost cu muzica din compozitori cunoscuti, iar personajele mascate, respectiv pisica, taurul, caprita, tapul, cainele, maimuta si maimutoiul au fost foarte bine realizate. Un spectacol extraordinar de muzica si miscare scenica. Bravo! Mi-a placut foarte mult si merita vazut.

Cred ca urmeaza saniusul, dar ninge tare si nu stiu cum vom ajunge acolo.
Duminica placuta in continuare,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va invit luni 6 februarie ora 18 la Casa Studentilor din Iasi la un spectacol de frumusete: Oriflame Beauty Show!


Veti descoperi tendintele in frumusete cu noul make-up artist Oriflame Oana Dinculescu si un regal de culori, arome si stil in care va prezentam cele mai noi surprize ale Cataloagelor 3, 4 si 5!
Intrarea este libera.


http://7w.ro/hm012G


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Multumim Lacramioara de invitatie, cred ca va fi frumos, dar la 6 sunt la scoala. Poate alta data si cand vremea va fi mai frumoasa.

O saptamana usoara si cat mai putini troieni,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Maine si poimaine se suspenda cursurile la scoli, ati aflat, nu? Asta ca sa nu va treziti dimineata ca e inchisa scoala sau gradi.
Wk-end placut in mijlocul saptamanii!

Gabriela si baietii bucurosi ca nu merg la scoala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

uffffffffffffff, frumoasa iarna asta, dar pe noi ne-a inzepezit de tot, stau undeva inafar orasului si , clar nu ajung utilajele, zapada este peste genunchi!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameivoinicul nostru la 6 luni
fetele mele de suflet
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Am scos nasul azi afara, cumplit de frig...dar frumos...mi-am adus aminte de anii de liceu cand inghetam la propriu in clasa (era prin 85) si escaladam munti de zapada in drum spre scoala. Dar era frumos...acum un genunchi scartaie tare...
Pupici si spor la treaba,

Gabriela si baietii

Mergi la inceput