Floricele de liliac mai-iun 2010 (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

neata. cafea vreau si eu. ne chinuie caninii si pe ea si pe mine. toata noaptea :(.
Cris sanatate burticii Sebicului
Rocsy ce bine ca stie sa sufle nasul. eu o pun sa sufle dar scoate un zmogot cu gurita .
Ioana multa sanatate si voua.
Marylena a lasat zana maseluta banuti?

Miru doarme de la 22 la 8.30, cu multe treziri peste noapte. dar ies ei dintii si atunci sa vezi boierie .



noi in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Rocsy, super tare Sofia....credeam ca numai Tudor al meu, vrea sa si-i puna la pastrare....

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marylenac spune:

Aka, sigur, a lasat un banut Dra Zana....Doamne, ma uitam la el cat de tare credea toate prostiile pe care i le spuneam noi cu Zana, cum a lasat el dintisorul intr-o punguta, l-a pus la geam si se ruga sa ii aduca alt dintisor puternic si frumos

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Mi-am amintit ca trebuia sa va trag de maneca,cand incepe votarea la concurs.
Daca vreti sa ne votati,am pus link la semnatura.



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">concurs vara 2011:cr1 si cr2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Foarte bine Cris, descarca-te ... nu tine in tine, dauneaza sanatatii .
Sofia doarme de la ora 21 pana la 7-8 dimineata !
Ma descarc : m-am saturat !!! Bona mea mereu e bolnava, ba racita, ba cu migrena, ba cu criza de bila etc !!! Acum e racita ( din nou ) , a mea pice abia acum e pe ultima suta de metrii cu raceala si nu ma pot risca la o combinatie de virusi si uite cum iar trebuie sa imi reorganizez eu si sotul programul, iar sa anulez programari si tot asa ! Pe cuvant ca m-am saturat !!!

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Pfff,si trebuie sa le "doctoricesti" pe amandoua
Super tare cu suflatul nasului,bine ca nu si la suflat in perdea(inca)



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">concurs vara 2011:cr1 si cr2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marylenac

Aka, sigur, a lasat un banut Dra Zana....Doamne, ma uitam la el cat de tare credea toate prostiile pe care i le spuneam noi cu Zana, cum a lasat el dintisorul intr-o punguta, l-a pus la geam si se ruga sa ii aduca alt dintisor puternic si frumos

Mami de Matei (11.09.2006) si Tudor (28.05.2010)

Noi aruncam pe casa dintele...de ce?..nu mai tin minte



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">concurs vara 2011:cr1 si cr2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Dintele se arunca pe casa, ca sa-ti aduca barza un fratior/surioara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Misto faza cu musii intinsi pe carte...
Noi avem o maselutza iesita completa si inca 3 la care i-au iesit numai cate un colt la fiecare. Toate 3 sunt in acelasi stadiu, sunt curioasa daca vor iesi simultan complet din gingie. Dinti avem 7. Numai 3 jos.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Alina- care sunt pozele tale de la concurs? Am votat pt Cris si Aka si parca aveai si tu poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

buna-ziua si spun din start:scuze, in primul rand ca dau buzna(nu-i frumos)si in al doilea rand ca vin cu cersitul...

insa daca va plac fotografiile noastre, va rog votati-ne accesand link-ul pus la semnatura..

multumim!

am votat si noi cr2!


Prezenti in concurs , un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.

Va multumim tuturor!




27+
AMR:13 saptamani

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput