Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sa inteleg ca e "pe aprobate" cazul lui davimih?

Daca da, comunicati si aici, fetelor, va rog, dimensiunile bebelusului? Inaltime, greutate?

Multumesc.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Daniela, Laura trimiteti-mi, va rog, adresa lui Neli (si un numar de telefon deoarece nu pot trimite decat cu curier si ei cer neaparat) sa ii trimit cutiile de lapte praf.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168495

aici se cauta hainute pt 2 ani, fetita si alte cele necesare, daca mai aveti de dat

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

dragele mele va rog daca se aproba in cazul davimih sa ne anuntati ca sa pot trimite si eu hainutele ca le am gata pregatite dar astept confirmarea
va pup

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

davimih te rog cand aproba fetetle sami dai adresa ca eu leam pus deja in cutie si sunt o groaza de hainute si de iarna mai ales si cateva de vara o sai vina pana atunci deci te rog cat mai curand sami dai adresa ta ca sa le trimit sa nu le tin atat in cutie.
o sa ai acum hainute la el cred ca un an nu mai cumperi nimic si multe sunt noi noute ca al meu nu lea purtat deloc deci astept mail sau pm de la tine adresa mea de mess este ca cea de mail anyvovcu@yahoo.com

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

iti multumim din tot sufletul dar inca nu stim daca s-a aprobat cazul nostru si nici nu stiu cum vom afla, eu abia acum am citit msj tau ca am fost la galati sa inregistrez baiatul la casa de asig de sanatate personal pt ca a incercat doctorita sa-l inregistreze de 2 ori si inca nu figureaza la ei in baza de date si acum am platit toate medicamentele ce i le-am luat si vroia sa ma puna sa platesc si vaccinurile de la 2 luni ca vz draga doamne nu era copilul inregistrat la astia la data vaccinarii, si i-am zis si eu ca nu-i nimic poate sa treaca la ea in registru ca la vaccinat pe 30 cand face 2 luni si pana atunci am eu grija sa fie copilul inregistrat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladybird32 spune:

Buna seara,

Am si eu de dat hainute + incaltaminte de baiat pt vreme rece (merg si la fete) pt varsta 1-2 ani si jucarii. Imi cer scuze, nu am apucat sa citesc tot capitolul. Rog frumos un moderator sau cineva care monitorizeaza acest topic sa ma indrume cui sa le trimit.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladybird32

Buna seara,

Am si eu de dat hainute + incaltaminte de baiat pt vreme rece (merg si la fete) pt varsta 1-2 ani si jucarii. Imi cer scuze, nu am apucat sa citesc tot capitolul. Rog frumos un moderator sau cineva care monitorizeaza acest topic sa ma indrume cui sa le trimit.

Multumesc


Lady lista este pe prima pagina, vezi cine se incadreaza.Daca vrei sa dai ceva spre Ionut baietelul cunoscut de mine iti pot spune ca momentan are nevoie de caciulite, ghetute cam 20-21 si gecuta de schimb, jucarii....face 1 an in dec,, poti obtine tel de la Danielac sau LauraNicole daca ceri nr pe PM si te poti intalni cu unul din parinti,probabil tatal sa i le dai in oras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Mai sunt 2 fetite cu nevoi de 2 ani Eva si Andreea Cristina dar tb hainutele chiar sa fie de 2 ani,min 86 cm altfel nu cred ca le vin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

fetelor imi cer scz ca va fac sa asteptati dar nu am primit nici acum o vreo veste de la Danielac sau LauraNicole...nu stiu ce se intampla...

Mergi la inceput