Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Nu este botezat, la Craciun vrem sa-l botezam, chiar vroiam sa-i fac cu mama o plapumioara ca aveam vatilina si fata de plapumioara, noaptea il invelim cu plapuma noastra, dar ziua fac patul si cand doarme il invelesc cu toate paturelele, nu e chiar asa frig in casa(toate ca toate renuntam la orice dar la caldura in casa si la lapte nu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

ok dragele mele scuze o sa astept confirmarea voastra si daca nu atunci vedem noi daca mai stiti cazuri voi de bb asa mici ca eu am o cutie de hainute bune si decideti voi
va pup


mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Buna dimineata,fetelor!La mama mea in sat este o femeie care se chinuie sa creasca 4 copii singura.Letitia are 3 baieti ,de 6,2 ani,5luni,si o fetita de 3,7ani.Pe baiatul mare il cheama Florin si pe fetita Maria.Pe cei mici nu stiu. Pentru baiatul mare i-am mai dat eu de la Vlad de imbracat si incaltat dar pentru fetita nu am avut cum pentru ca ,desi e mai mica decat Giulia,e mai voinicuta.Mama traieste cu tatal a doi dintre copii intr-o casuta cu o camera si o sala data de primarie. M-am gandit sa scriu aici poate reusesc cu ajutorul vostru sa ii ajut putin. Baiatul mare si fetita veneau vara trecuta si se jucau cu ai mei si am reusit sa-i hranesc si sa-i invat cate ceva.Sunt foarte destepti si frumusei dar mediul in care traiesc este inimaginabil.Am spus ca se chinuie singura pentru ca asa-zisul concubin dispare cu lunile de acasa.Ea a fost eleva mea si de asta o cunosc mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna fetele, tocmai am vb cu Mihaela, mama lui Ionut, a descoperit ce nr are posta de unde stau, o sa dau datele la moderatoare.Ionut e bine,se plangea ca i s a terminat butelia printre altele.........Am intrebat daca mai are hainute pt el, mi a zis ca nu prea mai ales caciulite de exterior si ghetute cam 21 marimea ii tb.Multumesc Ancai ca ii doneaza acea jucarie
Mi a zis ca are o sacosa de hainute bune de la Ionut si cand o fi sa trec eu pe la ei o sa mi o dea sa o dau mai departe, la alt copilas care are nevoie.va mai tin la curent si daca aveti hainute mai ales caciulite de exterior, ghetute pt el puteti lua adresa de la moderatoare sa i le trimiteti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Laura, asta seara am patit ceva foarte neplacut...am primit un aviz de la posta...am mers acolo, am stat la rand o jumate de ora si cand colo ce sa vezi... aveam retur de la coletul de la Ploiesti...neridicat dupa 10 zile de stat acolo, si inca 2 aici, asa ca am platit si taxele de magazinaj in afara de ce am platit initial... ca sa pot ridica coletul... stii cumva ce s-a intamplat? nu am mai patit niciodata asa ceva... sunt destul de suparata...


davimih, astept adresa ta pe pm sau mail!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Buna, am si eu de dat urmatoarele cutii de lapte praf, neincepute, in garantie, cate o bucata din fiecare:
-NAN1
-NAN1 HA
-Aptamil 2 (6-9 luni)
-Novolac 1 (0-6 luni)
-Nestle Junior 1+
-Nestle Nativa
-Humana 1
-Milupa 1
-Milupa 3
-Milupa HN25
-Bebelac 1
-Cereale cu fructe "Vise Placute" Milupa (de la 6 luni)

Daca le poate folosi cineva spuneti-mi si le trimit.


astea sunt aur pentru Neli ,poate fetele iti dau adresa ei

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!


Buna,da,Anca,ai dreptate,ar fi mai mult decat aur,ma inscriu daca mi se permite,ah, am uitat sa zic ca n-am apucat sa citesc pana la ultima postare,abia azi am reusit sa intru pe aici,cu conexiunea aceea imposibila.Dani,sar'na mult pentru coletul de la aldebaran,super ok totul,multumeste-i tu,te rog , din partea noastra.
Va pup tare ,mandrele mele st mereu in pioneze ,asta ni se trage de la cresa Anastasiei de unde aduce toate nebuniile de chestii virale si nu numai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Neli_ra

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Buna, am si eu de dat urmatoarele cutii de lapte praf, neincepute, in garantie, cate o bucata din fiecare:
-NAN1
-NAN1 HA
-Aptamil 2 (6-9 luni)
-Novolac 1 (0-6 luni)
-Nestle Junior 1+
-Nestle Nativa
-Humana 1
-Milupa 1
-Milupa 3
-Milupa HN25
-Bebelac 1
-Cereale cu fructe "Vise Placute" Milupa (de la 6 luni)

Daca le poate folosi cineva spuneti-mi si le trimit.


astea sunt aur pentru Neli ,poate fetele iti dau adresa ei

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!


Buna,da,Anca,ai dreptate,ar fi mai mult decat aur,ma inscriu daca mi se permite,ah, am uitat sa zic ca n-am apucat sa citesc pana la ultima postare,abia azi am reusit sa intru pe aici,cu conexiunea aceea imposibila.Dani,sar'na mult pentru coletul de la aldebaran,super ok totul,multumeste-i tu,te rog , din partea noastra.
Va pup tare ,mandrele mele st mereu in pioneze ,asta ni se trage de la cresa Anastasiei de unde aduce toate nebuniile de chestii virale si nu numai.





Lorikay,ai dreptate,Iarina mea are putin peste 8 luni acum , si desi a trecut de prima etapa a laptelui,adica etapa1,acceptam de la tine daca se poate si formulele de etapa 1(tot e bun decat deloc),deci ne vor fi de folos si formulele nr 1,ii voi mai da alternativ si cu lapte din comert,caci alta varianta nu am,desi nu e indicat pana la 1 an,iar pe cele care sunt 1+ i le voi da Anastasiei,din pacate,pana prin aprilie-mai alta varianta nu am deloc,apoi,ce o fi om mai vedea,sper sa gasesc lapte de capra atunci pentru fete,acum nu mai e sezon,asa ca,astept cu nerabdare lapticl de la tine,ma scapi dintr-o mare incurcatura cu laptele asta.
Te pupam si iti multumim mult,sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

nu pot sa-ti scriu PM iar mail nu stiu cum sa dau de adresa ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui davimih

nu pot sa-ti scriu PM iar mail nu stiu cum sa dau de adresa ta

am primit mail,banuiesc ca e de la tine, ca apare la adresa Tecuci...?!

i-ai trimis si Laurei sau daca nu ii dau eu adresa ta.

Neli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

am reusit pana la urma sa trimit mail si iam trimis si Dnei Laura.
nu mai vedeam unde se ascunde adresa de mail si de aia.

Mergi la inceput