Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:


Am primit email cu donatia unui carucior. Daca e cineva care are nevoie, spuneti-mi. Ma gandesc la baietelul din container.

----------------------------------------------
Ms Laura ca te ai gandit la ei, dar ei au primit de la o doamna unul foarte bun acum de iarna de curand.Primisera si unul nou sport de la cei care i au botezat copilul la botez dar acum 2 3 sapt s au certat am inteles ca el le a lucrat ceva bin casa si nu l au platit, ma rog nu stiu detalii sau care e adevarul si i l au luat inapoi si port bebe ul care eu il luasem de la bazar nu i l a mai dat ca asa zisa nasa avea si ea o fetita ma rog are de cateva luni.Am rams masca cand am auzit......ce sa mai zic........bine ca au facut rost.va tin la curent cand ajung la ei cu ce ar avea nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

vreau si eu adresa baietelului din Ploiesti ca sa i trimit combinezonul de iarna si ce mai gasesc.ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalua spune:

Am cerut si eu adresa Ralucai pentru a-i trimite haine si incaltaminte. Va rog, mi-o poate trimite cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalua

Am cerut si eu adresa Ralucai pentru a-i trimite haine si incaltaminte. Va rog, mi-o poate trimite cineva?



Lalua, am trimis-o pe email pentru ca nu ai PM-ul activat. Am facut-o azi dimineata(dupa amiaza in Ro).

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Azi am pus coletul pt bebe din Ploiesti, un combinezon iarna 6-9 luni, 1 caciulita groasa, 3 jucarii,o salopeta, etc. Sa le foloseasca cu placere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalua spune:

Laura, nu am primit mailul, cred ca a intrat in spam si l-am sters din greseala. te rog sa mi-o mai trimiti o data.Ms!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalua spune:

Mi-am activat si pm-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Lalua, scuze, am avut probleme cu compu si abia acum am vazut ce ai postat. Ok, am sa-l trimit pe PM.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Azi am primit cele 2 colete de la Selene sarumana mult de tot,m am emotionat pana la lacrimi credeti ma.......va multumesc din tot sufletul pentru sufletul vostru bun....te pup Selene sa ai parte atat tu cat si familia ta de foarte multa sanatate

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui greierash81

Azi am primit cele 2 colete de la Selene sarumana mult de tot,m am emotionat pana la lacrimi credeti ma.......va multumesc din tot sufletul pentru sufletul vostru bun....te pup Selene sa ai parte atat tu cat si familia ta de foarte multa sanatate

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........


Sa va fie de folos! A fost OK cu curierul?

In punguta galbena, aia lipita de patut, ai documentele - pliantele, adica.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput