Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Mi-a trimis Neli SMS, a spus ca a primit pachetul de la danielac, e intreg, nimic deteriorat, ea nu are acces la Net acum, e o problema de cateva zile.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

Selene a fost ok totul ,nimic deteriorat:) mi am cam prins urechile in instructiuni ;)) David deja a facut primele lui plimbari cu carutul,nici nu sti cat de mult ne ai usurat viata prin gestul tau;)inca odata ms frumos

iubesc si sunt iubita...prin urmare traiesc si sunt fericita.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna fetele,ieri am fost la cumnata mea si am ales cateva hainute din cele care le avea de dus la dispensar ca sa fie date de asistenta de acolo la alti copii, care i au ramas mici nepoatei mele. sub 4 ani sunt hainutele de sezon.am facut 2 pungi una pt Florina si una pt fetita despre a scris Laura de 2 ani.Deci Laura da mi si mie adresa fetitei si sa scrii cum arata mama daca stii poate am ceva pt ea pana nu inchid cutia.Oare o fi ajuns coletul la bebe din Ploiesti?sa sun sa intreb sau stii tu Laura ceva?inapoi nu a venit retur nimic pana ieri.ms.astept ca luni sa l pun la posta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gabby, azi am gasit ceva de la Ploiesti in messenger dar cum n-am fost acasa, n-am prins-o pe Raluca online. Imi pare rau.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Mi-a trimis Neli SMS, a spus ca a primit pachetul de la danielac, e intreg, nimic deteriorat, ea nu are acces la Net acum, e o problema de cateva zile.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...



ma bucur ca a primit Neli pachetul!

Laura stii daca a ajuns pachetul de la mine la bebe din Ploiesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Azi am pus colet cu multe hainute grosute pt fetita de 2 ani Eva.sper sa ajunga cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Dani, cred ca a ajuns. Ea intra de pe telefonul cumnata-sii online si asta cand il prinde asa ca scrie scurt si mi-a scris doar ca a primit ceva pachete si multumeste mult de tot.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Buna, am si eu de dat urmatoarele cutii de lapte praf, neincepute, in garantie, cate o bucata din fiecare:
-NAN1
-NAN1 HA
-Aptamil 2 (6-9 luni)
-Novolac 1 (0-6 luni)
-Nestle Junior 1+
-Nestle Nativa
-Humana 1
-Milupa 1
-Milupa 3
-Milupa HN25
-Bebelac 1
-Cereale cu fructe "Vise Placute" Milupa (de la 6 luni)

Daca le poate folosi cineva spuneti-mi si le trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Am si eu de dat hainute de interior 0-3 luni si 6-24 luni. Sunt de fetita, dar ma gandesc ca fiind de casa ar merge si la un baietel daca le vrea. Mai am si 1 biberon Dr. Browns cu gat subtire 240ml, 1 biberon Dr. Browns cu gat larg 120ml si 1 biberon Avent cu gat larg 120ml. Toate sunt BPA free. As mai fi si niste paturici din polar si un Johnson's baby lotiune dupa baie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

vin si eu cu o rugaminte
are cineva hainte bb baiat, pt ianuarie ?
se va naste acest baietel, mama mai are un baiat de 4 ani, bunica face curatenie la noi la bloc, sunt oameni simpli dar muncesc cum pot, tatal copiilor a disparut cu 900 lei - banii de opertaie ai baiatului, de asta vara
eu mai am de la Ralcat un patut si merge la marele fix, dar hainute mici, nu mai am.

Gabby, a ajuns coletul la teleorman

Laura, nu mi ai zis, coletul meu a ajuns atunci demult ?

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput