Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gabby, nu stiu ce masuri are mama fetei dar o voi intreba pe Sanda, poate afla ea.

Raluca e sa zicem in jur de 56-60kg, 156cm(e cam cat mine de inaltime). Nu stiu ce masuri are la pantofi, poate aflu daca o mai prind pe telefon.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Aha deci Raluca M SPRE L SAU 38-40. E bine de stiut, ma uit si eu sa vad ce gasesc si cand e iti cer adresele.Sa ne anunti cu celelalte masuri cand poti.

Ms ca ai refacut lista, poate ajung la sf de sapt sa vad unde sta Ionut si sa fac rost de adresa si detalii, ca am inteles ca nu are hainute de iarna de 12 luni.eu am un combinezon da este 6-9 luni si nu cred ca i mai vine asa ca o sa il dau lu bebe de iulie, Alex parca.vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Cu multa placere! Daca mai sunt copii de adaugat trageti-ma de maneca si eu o rog pe mamagiuliei sa modifice.
Alex il chiama pe cel mic. Pe mama o chiama Raluca Alexandra si i-au pus micului Alexandru Mario.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Io astept un colet cu lucrusoare de la una dintre fetele de pe Picasa.

greierash, nu te-am uitat, dar am si eu niste greutati, rezolv in week-end.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

maine dimineata pun colete la posta pentru Neli_ra si pentru bebelusul baietel de 3 luni din Ploiesti!
va rog sa ma anuntati cand ajung!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalua spune:

As avea eu niste haine si incaltaminte pentru raluca. Am nevoie de adresa ei sa le pot trimite prin posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Laura, merci ca ai scris aici de mamica si fetita de 2 ani.
In acest weekend pregatesc si eu un colet pt ele

Mai este un subiect deschis de gusta unde sunt copii cu diverse nevoi, poate mai are cineva ceva ramas nedat si trimite acolo

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Laura, imi trimiti si mie adresa lui greierash, te rog? Cu tot cu nr. de telefon...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Laura ,trimite-mi si mie adresa fetitei de 2 ani ca-i pot trimite de la Giulia si de imbracat si de incaltat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Irina si Selene, am trimis adresele cerute.
Am primit email cu donatia unui carucior. Daca e cineva care are nevoie, spuneti-mi. Ma gandesc la baietelul din container.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997 si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput