Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Sarut mana de raspuns!Greseala mea la Giulia este ca are hainute de toate culorile mai putin albe.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna ,
Am primit azi coletul de la Lorikay,care continea 2 cutii cereale,7 cutii lapte,niste carti si joc pentru copilasi specifice varstei Anastasiei.Multumirile....sunt nenumarate,no comment.Va pupam si va dorim multa sanatate,o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Am primit adresa lui Neli. Saptamana viitoare sper sa reusesc sa trimit laptele. As vrea si adresa lui davimih pentru a-i trimite si ei.

trimis!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


Primit!
Astazi vor pleca cele doua pachete catre Neli si davimih. Le trimit cu Fan Courier deci, in mod normal, maine ar trebui sa ajunga.




iti multumim din suflet azi am primit si noi lapticu de la tine. te pupam si inca o data multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

am uitat sa specific ca am primit 4 cutii de lapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

spunemi te rog daca ai nevoie de creme de fundulet sunt incepute dar in termen iar eu la ale nu le mai folosesc si nu as vrea sa le arunc si pudra mai am si nu o mai folosesc

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

le vrem si pe alea daca se poate noi nu facem mofturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui giuliaelena

Sarut mana de raspuns!Greseala mea la Giulia este ca are hainute de toate culorile mai putin albe.


irina , mami de Vlad-Andrei (07-09-2003) si de Giulia-Elena(20-12-2007)


Am gasit "costumul". Dupa cum am spus este format din bluza alba (va trebui spalata), fuatita alba cu beteala la poale (cusuta de mine) si coronita cu beteala. Iti mai trebuie doar dres alb. Vad ca Giulia este cu jumatate de an mai mica decat Erica deci ca masura i se va potrivi.
Poti sa vezi cum arata aici:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.100453033322585.838.100000736660026&type=3#!/photo.php?fbid=100501726651049&set=a.100453033322585.838.100000736660026&type=3&theater

Daca il vrei, da-mi adresa pe PM si ti-l trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

daniela iti multumim am ridicat coletul azi la pranz, suntem extrem de incantati sunt bune ca ii vin chiar acum, mentionez ca am primit o paturica, un scutec, o jucarie si multe hainute. Te pupam si Craciun Fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui davimih

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Maine dimneata pleaca un colet de la mine catre Davymih si unul catre actiunea de Craciun a lui Papanash si a celorlalte fete.am pus acolo din hanutele si jucarelele primite de la prietena noastra din Elvetia, care mi-a trimis colet.
am mai facut doua pachetele cu niste hainute din acel colet pentru doua cazuri de bebici semnalate de niste colege de la job.
Doamne ajuta sa se bucure de ele toata lumea!
Multumim Mioara!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


si tie iti multumim Daniel ai fost ingerul nostru luna aceasta...


sa stii ca sunt Daniela sau Dana cum vrei...

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France



Acum am observat de ce mi-ai spus ca te cheama Daniela sau Dana, deja stiam ca te cheama Daniela dar am scris la repezeala si am papat o litera, mii de scuze ca te-am botezat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna dimineata,
Imi cer scuze de intarziere,ieri am ridicat coletul de la Alex_andra & Ioana_Pos,cel cu gecuta de care vorbeau fetele aici zilele trecute,e super,sunt foarte multumita de ea,iar Anastasia abia a dat-o jos de incantare ca are o gecuta noua si frumoasa.Multe,multe multumiri,va pupam ,pa,sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Anyvovcu am primit azi la pranz coletul iti multumim din suflet sunt tare dragute hainutele, mai ales paturica si fasul mau cucerit pe loc, inca odata mii de mulrumiri

Mergi la inceput