Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

As vrea si eu adresa lui Neli, please. Coletul lui davimih e facut de sambata, dar nu am masina zilele astea si sotul tot uita sa il trimita... Sau mai precis cred ca nu vrea sa se duca pe la posta...

Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!



nu-i nimic trimitel cand poti si nu-l stresa pe sotul tau ca nu se mai duce deloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Maine dimneata pleaca un colet de la mine catre Davymih si unul catre actiunea de Craciun a lui Papanash si a celorlalte fete.am pus acolo din hanutele si jucarelele primite de la prietena noastra din Elvetia, care mi-a trimis colet.
am mai facut doua pachetele cu niste hainute din acel colet pentru doua cazuri de bebici semnalate de niste colege de la job.
Doamne ajuta sa se bucure de ele toata lumea!
Multumim Mioara!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


si tie iti multumim Daniel ai fost ingerul nostru luna aceasta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Am primit adresa lui Neli. Saptamana viitoare sper sa reusesc sa trimit laptele. As vrea si adresa lui davimih pentru a-i trimite si ei.

va pupam si va multumim din suflet Lorikay esti o draguta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Neli, am pus azi la posta o gecuta de iarna pentru Anastasia. Era pusa la bazarul umanitar si a castigat-o Ioana_Pos si a vrut sa ti-o trimit tie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Neli, am pus azi la posta o gecuta de iarna pentru Anastasia. Era pusa la bazarul umanitar si a castigat-o Ioana_Pos si a vrut sa ti-o trimit tie.


BAZAR UMANITAR

Ok,multumim frumos amandurora,va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga mea davimih coletul a plecat spre tine multa sanatate sa aveti si sa va bucurati de hainute va pupam

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

spunemi te rog daca ai nevoie de creme de fundulet sunt incepute dar in termen iar eu la ale nu le mai folosesc si nu as vrea sa le arunc si pudra mai am si nu o mai folosesc

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui davimih

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Maine dimneata pleaca un colet de la mine catre Davymih si unul catre actiunea de Craciun a lui Papanash si a celorlalte fete.am pus acolo din hanutele si jucarelele primite de la prietena noastra din Elvetia, care mi-a trimis colet.
am mai facut doua pachetele cu niste hainute din acel colet pentru doua cazuri de bebici semnalate de niste colege de la job.
Doamne ajuta sa se bucure de ele toata lumea!
Multumim Mioara!




si tie iti multumim Daniel ai fost ingerul nostru luna aceasta...


sa stii ca sunt Daniela sau Dana cum vrei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliaelena spune:

Fetelor,salvati-ma intr-o problema!Am nevoie stringenta de o rochita alba pentru 4 ani.Giulia mea e fulg de nea la serbare si chiar nu am cu ce sa-i cumpar acuma.Poate are una din fete !Chiar cu imprumut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui giuliaelena

Fetelor,salvati-ma intr-o problema!Am nevoie stringenta de o rochita alba pentru 4 ani.Giulia mea e fulg de nea la serbare si chiar nu am cu ce sa-i cumpar acuma.Poate are una din fete !Chiar cu imprumut!

irina , mami de Vlad-Andrei (07-09-2003) si de Giulia-Elena(20-12-2007)


Fiica-mea a fost anul trecut fulg. A avut o helanca alba, o fusta careia i-am cusut beteala alba pe margine si o bentita imbracata in beteala. Le caut diseara si daca le mai gasesc si crezi ca le poti folosi ti le trimit.

Mergi la inceput