Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Am primit adresa lui Neli. Saptamana viitoare sper sa reusesc sa trimit laptele. As vrea si adresa lui davimih pentru a-i trimite si ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Am primit adresa lui Neli. Saptamana viitoare sper sa reusesc sa trimit laptele. As vrea si adresa lui davimih pentru a-i trimite si ei.

trimis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Maine dimneata pleaca un colet de la mine catre Davymih si unul catre actiunea de Craciun a lui Papanash si a celorlalte fete.am pus acolo din hanutele si jucarelele primite de la prietena noastra din Elvetia, care mi-a trimis colet.
am mai facut doua pachetele cu niste hainute din acel colet pentru doua cazuri de bebici semnalate de niste colege de la job.
Doamne ajuta sa se bucure de ele toata lumea!
Multumim Mioara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Multumim mult Daniela, o sa confirmam cand va ajunge

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Am primit adresa lui Neli. Saptamana viitoare sper sa reusesc sa trimit laptele. As vrea si adresa lui davimih pentru a-i trimite si ei.

trimis!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


Primit!
Astazi vor pleca cele doua pachete catre Neli si davimih. Le trimit cu Fan Courier deci, in mod normal, maine ar trebui sa ajunga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

As vrea si eu adresa lui Neli, please. Coletul lui davimih e facut de sambata, dar nu am masina zilele astea si sotul tot uita sa il trimita... Sau mai precis cred ca nu vrea sa se duca pe la posta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Citat:
citat din mesajul lui danielac

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Am primit adresa lui Neli. Saptamana viitoare sper sa reusesc sa trimit laptele. As vrea si adresa lui davimih pentru a-i trimite si ei.

trimis!

_
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France


Primit!
Astazi vor pleca cele doua pachete catre Neli si davimih. Le trimit cu Fan Courier deci, in mod normal, maine ar trebui sa ajunga.




Lorikay,multumim mult de tot,vom fi pe faza si vom anunta dupa ce il primim,ajutorul tau ne va scoate dintr-un mare impas!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

As vrea si eu adresa lui Neli, please. Coletul lui davimih e facut de sambata, dar nu am masina zilele astea si sotul tot uita sa il trimita... Sau mai precis cred ca nu vrea sa se duca pe la posta...

Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!


ti-am trimis-o!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Am gasit-o. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

si noi va multumim pentru ajutor va raman datoare fetelor, sper sa ne revenim si noi financiar in viitor si sa ajutam si noi la randul nostru, imi cer scz ca nu v-am multumim de zilele trecute dar am fost plecati la tara si abia am ajuns.

Mergi la inceput