Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga mea sa va bucurati de ele eu sper sai vina va pupam ma bucur ca au ajuns

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

sper sa ajung sapt asta sa pun si cremele si pudra va pupam


mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

davimih, am reusit sa trimit si eu coletul. sambata sau luni ar trebui sa il ai.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

multumim frumos, dar prin ce l-ai trimis ca sa stiu cum pot sa-l ridic? ca stiu ca de la posta pot sa-l iau mai tarziu dar de la curierat nu stiu cat tin astia coletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Prin posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Buna fetele,

Am si eu de dat un costumas gros pantaloni cu gecuta pentru 12 luni si totosei de casa cu talpa nr.19 nepurtati. Si mai am niste cereale peste 6 luni Nestle si Topfer, cateva tetine avent si vreo 2-3 suzete 6-12 si 12-18 cred.


www.breslo.ro/Shop/dannasrainbow" target="_blank">GIGELELE MAMEI si ale www.breslo.ro/Shop/indieshop" target="_blank">MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Aaa, si cred ca am si o lenjerie pentru patut, sau macar plapumioara. Iar hainute pentru mamici XS cel mult S...


www.breslo.ro/Shop/dannasrainbow" target="_blank">GIGELELE MAMEI si ale www.breslo.ro/Shop/indieshop" target="_blank">MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

eu vreau sa i multumesc oficial lui Catod pt carut, a ajuns cu bine si luni va fi predat vecinei mele. Multumim si pt bunusuri.

Si va multumesc tuturor pt tot ce faceti

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

eu vreau sa i multumesc oficial lui Catod pt carut, a ajuns cu bine si luni va fi predat vecinei mele. Multumim si pt bunusuri.

Si va multumesc tuturor pt tot ce faceti

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela



Raspund si aici,
cu mult, mult drag!!!


_

Cami si Mihnea



_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

pisoi_aluna mi le poti da mie eu am un baietel de 2 luni, mai ales tetinele de la avent ca ne trimite ioana_pos niste biberoane de la avent si ne prin bine, in schimb hainutele pt mamica nu mi se potri vesc nici pe un picior ca eu port xxl si cerealele cred ca sunt mai potrivite pt nely_ra si incearca si hainele pt mamica, in schimb daca vrei pe celelalte pt bebe si asternutul pt patut ca maine primim un patut si sunt ideale.

Mergi la inceput