Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

dodo, nu vreu sa te superi pe mine
de obicei intotdeauna rotunjesc sumele, dar cum sora mea a facut plata acum, s-a uitat la cont si cat scria la factura finala atata a platit.Cred ca in factura finala se poate trece suma totala plus transportul, si asa nu se incurca nimeni!zic si eu
Fetelor, sun diseara in tara si ce adresa prietenei mele care vine in Franta saptamana viitoare si va spun.Multumesc mult si va doresc un wek excelent cu muuuulta sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

dicirstea, banutii pentru hanorac i-a depus pentru Mario.Astept sa imi trimita contul ca sa confirm plata hanoracului.
Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Anca, am castigat de la tine, urmatoarele produse:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=32642
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=31673

Te rog sa-mi spui daca sunt pentru umanitare si pentru cine anume, ca nu-mi apare pe site, iar daca nu sunt la umanitare, te rog sa-mi trimiti contul unde sa virez banutii. Luni as vrea sa fac toate platile si sa scap de datorii. Merci!

Revin cu intrebarea: ARE CINEVA DE PUS LA BAZAR SARAFAN ROSU, 128-130 CM?

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

ALATURI DE BIBI

BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna fetelor.
am pregatit ptr. luni colete pe adresa din bazar ptr.(le va duce sotul)
alex-andra
anca16
dicirstea
va multumim din tot sufletul

maine plec iar la busteni la sanatoriu.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Am adaugat :
-ghetute,mar 23
- pasare,jucarie f buna pentru somn
-pianina cu animalute
-jucarie chicco
-masinuta chicco

Multumim ca ne sunteti alaturi

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

dodo, nu vreu sa te superi pe mine
....Cred ca in factura finala se poate trece suma totala plus transportul, si asa nu se incurca nimeni!zic si eu


Nu ma supar...cu aceasta ocazie "am descoperit" cum sa trec transportul in factura finala
Astept pm cu adresa ca luni sa pot pune pachetul.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Dicirstea, am licitat si am castigat acest produs http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=33084 .
Unde sa trimit banii ? Multumesc !
PS Poate ne intalnim personal sa ii iau, sa nu ne mai incurcam cu posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua doamnelor... am intrat si eu tot cu mii de draci...

A primit prietena mea un aviz cu data de 13 si nu s-a putut duce din cauza ca e posta departe, iar sotul ei a fost operat de peritonita, iar ea cu amandoi copii pe vremea asta nu a ajuns... Am luat eu avizul si m-am dus vineri in fuga la posta, la 7.25 au refuzat sa ma serveasca ca lor la calc le arata ora 7.30, iar azi am sunat si cica coletul nu mai este la ele. Probabil l-au returnat.

In plus (eu m-am dat drept pretena) au spus ca nu poate sa ridice altcineva coletul in numele meu, decat daca are aceeasi adresa in buletin. Zic "doamna, sotul meu e bolnav la pat si eu sunt doar cu copii, cine sa vina sa ridice?" Deci ca la posta la ea nu am pomenit...

Imi cer scuze celei care va primi coletul retur, pentru ca nu am nici macar numele, fiind aviz din acela scris de postarita, nu din cel completat de expeditor... si sa vad macar cu acest al doilea aviz care ar fi cum o sa fac.

Cred ca ma intorc la adresa mea de domiciliu pentru ca mai mult ma complic si asa...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Am primit colete de la ancadragoman si mikaeela, multumim frumos


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

buna fetelor,
Intru fuguta de la servici sa spun ca am primit aviz de la dicirstea si ridic azi coletul si sa va intreb daca aveti cumva de pus la bazar o pereche de blugi skiny pentru 12-18 luni sau 18-24 de luni.
pup

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput