Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona_patra

buna fetelor,
Intru fuguta de la servici sa spun ca am primit aviz de la dicirstea si ridic azi coletul si sa va intreb daca aveti cumva de pus la bazar o pereche de blugi skiny pentru 12-18 luni sau 18-24 de luni.
pup



Ce inseamna skiny la varsta asta?
Astia ar fi buni?
Si mai am unii simpli, drepti, dublati cu bbc pe interior, Grain de Ble, nu stiu daca apuc diseara sa ii pun, dar daca te intereseaza..cu placere.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

salut
am facut azi plata in contul lui Marius Andrei pt produsul asta http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=28557

multumesc


am platit in contul lui Marius Andrei in loc de Mihai Darius
acu' ce fac?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
a platit si sora mea vineri in contul lui mario produsul de la dicirstea
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=31010
daca te rog sa-mi alsi un nr de telefon sa te poata contacta o prietena care saptamana asta e la Bucuresti, poate reusiti sa va intalniti si sa ia hanoracul.
multumesc mult!

katteryna, am plati si bluzita de la tine, http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=32237dar pana ce avem nevoie de ea, mai este, asa ca poti sa o trimiti pe adresa de la bazar!
multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

dodo, am licitat 2 tricouri de la laura, si am sa trimit banutii in contul vostru, am sa adaug si cei 3 lei in plus de la coletul anterior.
multumesc pentru intelegere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

pe ce adresa sa trimit coletul Olim?Ca sa ajunga pana vineri....

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

dodo, inca astept adresa, ca nu mi-a dat-o
sper sa ma sune asta seara sa imi spuna exact!
iti trimit un pm .

multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Citat:
citat din mesajul lui ramona_patra

buna fetelor,
Intru fuguta de la servici sa spun ca am primit aviz de la dicirstea si ridic azi coletul si sa va intreb daca aveti cumva de pus la bazar o pereche de blugi skiny pentru 12-18 luni sau 18-24 de luni.
pup



Ce inseamna skiny la varsta asta?
Astia ar fi buni?
Si mai am unii simpli, drepti, dublati cu bbc pe interior, Grain de Ble, nu stiu daca apuc diseara sa ii pun, dar daca te intereseaza..cu placere.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Buna Dici,
Am luat azi coletul. Superbe lucrusoarele, fiimea a imbracat deja bluza cu fifi si nu o mai da jos.
Skiny, adica blugisori stansi pe picior.
Am 2 perechi, dar cam ii raman mici

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro

Buna!

Am vorbit cu Claudia, e tare necajita, Raul e in aceeasi stare, cu perfuzii si tot mai face convulsii la un anumit interval, la analize nu i-a iesit nici o infectie, care ar fi explicat cauza convulsiilor, doctorii sustin ca epilepsia ar fi de vina.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


Simona, ai mai vb cu Claudia, stii cand ajunge acasa? Nu as vrea sa par lipsita de empatie fata de problemele pe care le au acum, dar i-am trimis un pachet acum cateva zile si tare mi-e teama ca ma trezesc cu el retur, macar sa stiu, sa ma pregatesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

salut
am facut azi plata in contul lui Marius Andrei pt produsul asta http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=28557

multumesc


am platit in contul lui Marius Andrei in loc de Mihai Darius
acu' ce fac?




Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)





Nu gasesti ceva de cumparat de la bazar donat pentru Marius Andrei, sa depui banii in contul lui Mihai Darius?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Am pus la posta pachetele pentru
- Madyrizi
- dicirstea
- iasmina_ioana
- gatea m
- andrici c

Mergi la inceput