Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Stie cineva ceva de gatea?
ca nu dau de ea :(

De Claudia si Raul se mai aud vesti?


BAZAR UMANITAR


Andra,Gatea e internata la sanatoriul Busteni.E posibil ca in week-end sa vina acasa.




Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

multumesc, mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Am vorbit cu Claudia, e tare necajita, Raul e in aceeasi stare, cu perfuzii si tot mai face convulsii la un anumit interval, la analize nu i-a iesit nici o infectie, care ar fi explicat cauza convulsiilor, doctorii sustin ca epilepsia ar fi de vina.


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

buna fetele

am MII, DAR MII DE DRACI!!!
am dat fetelor de la bazar adresa de la munca, pt a primi coletele aici (pt ca mi-era imposibil sa ajung la posta de care tine adresa mea de domiciliu de cand am inceput munca..)! si....mi-au venit avizele iar eu ma bazam pe colegele mele sa mi le dea, ca in fiecare dimineata se imparte posta la toti colegii......si ce credeti??? mie nu mi-au dat avizele, ca nu au citit atent si credeau ca sunt niste confirmari de primire

IMI CER MII DE SCUZE DE LA GATEA, AKA SI DUCKY ca le-am incurcat si pe ele si le-au venit coletele retur. Sa imi dati conturile voastre IBAN va rog, pe mail sau PM, si va platesc absolut toate cheltuielile! Platesc bineinteles si sa-mi trimiteti din nou coletele, cand puteti voi, si o sa verific eu zilnic ce avize vin...

recunosc ca am si eu partea mea de vina ca nu am investigat mai din timp ce s-a intamplat de nu ajung coletele, dar e asa nebunie la munca in ultima vreme, ca nici nu simt cum trece vremea si am uitat complet de ele

asa ca, imi pun cenusa in cap si astept datele voastre si confirmarea ca imi acceptati scuzele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

buna fetele

am MII, DAR MII DE DRACI!!!
am dat fetelor de la bazar adresa de la munca, pt a primi coletele aici (pt ca mi-era imposibil sa ajung la posta de care tine adresa mea de domiciliu de cand am inceput munca..)! si....mi-au venit avizele iar eu ma bazam pe colegele mele sa mi le dea, ca in fiecare dimineata se imparte posta la toti colegii......si ce credeti??? mie nu mi-au dat avizele, ca nu au citit atent si credeau ca sunt niste confirmari de primire

IMI CER MII DE SCUZE DE LA GATEA, AKA SI DUCKY ca le-am incurcat si pe ele si le-au venit coletele retur. Sa imi dati conturile voastre IBAN va rog, pe mail sau PM, si va platesc absolut toate cheltuielile! Platesc bineinteles si sa-mi trimiteti din nou coletele, cand puteti voi, si o sa verific eu zilnic ce avize vin...

recunosc ca am si eu partea mea de vina ca nu am investigat mai din timp ce s-a intamplat de nu ajung coletele, dar e asa nebunie la munca in ultima vreme, ca nici nu simt cum trece vremea si am uitat complet de ele

asa ca, imi pun cenusa in cap si astept datele voastre si confirmarea ca imi acceptati scuzele

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009)



Selen...nu ai pe nimeni pe-acasa, rude, vecini, care sa-ti ia coletele cu buletinul tau?

Eu imi pun cenusa in capnu mai siu pe ce adresa ti-am trimis coletul...


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

buna fetele

am MII, DAR MII DE DRACI!!!
am dat fetelor de la bazar adresa de la munca, pt a primi coletele aici (pt ca mi-era imposibil sa ajung la posta de care tine adresa mea de domiciliu de cand am inceput munca..)! si....mi-au venit avizele iar eu ma bazam pe colegele mele sa mi le dea, ca in fiecare dimineata se imparte posta la toti colegii......si ce credeti??? mie nu mi-au dat avizele, ca nu au citit atent si credeau ca sunt niste confirmari de primire

IMI CER MII DE SCUZE DE LA GATEA, AKA SI DUCKY ca le-am incurcat si pe ele si le-au venit coletele retur. Sa imi dati conturile voastre IBAN va rog, pe mail sau PM, si va platesc absolut toate cheltuielile! Platesc bineinteles si sa-mi trimiteti din nou coletele, cand puteti voi, si o sa verific eu zilnic ce avize vin...

recunosc ca am si eu partea mea de vina ca nu am investigat mai din timp ce s-a intamplat de nu ajung coletele, dar e asa nebunie la munca in ultima vreme, ca nici nu simt cum trece vremea si am uitat complet de ele

asa ca, imi pun cenusa in cap si astept datele voastre si confirmarea ca imi acceptati scuzele

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009)







mie nu mi-a venit aviz pentru colet. sau trebuie sa ma duc la posta sa intreb?
Selen se poate intampla oricui .

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
fetelor, am o rugaminte mare la voi sau poate o sugestie.Cand trimiteti factura finala, in sensul ca se cumpara 3-4 articole, incercati sa adaugati la final si pretul coletului.
Eu licitez de multe ori, dar sincer nu ma uit exact cat costa si cat e transportul, am vazut ca la multe este gratis.
azi sora mea a depus suma de 21 de lei la dodo pui, eu m-am uitat la factura cat este si nimic mai mult, si se pare ca nu era inclusa si taxa de trasport.Dodo, imi cer scuze, si luni iti trimit sora mea diferenta de transport.

Va multumesc pentru intelegere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

salutare tuturor
fetelor, am o rugaminte mare la voi sau poate o sugestie.Cand trimiteti factura finala, in sensul ca se cumpara 3-4 articole, incercati sa adaugati la final si pretul coletului.
Eu licitez de multe ori, dar sincer nu ma uit exact cat costa si cat e transportul, am vazut ca la multe este gratis.
azi sora mea a depus suma de 21 de lei la dodo pui, eu m-am uitat la factura cat este si nimic mai mult, si se pare ca nu era inclusa si taxa de trasport.Dodo, imi cer scuze, si luni iti trimit sora mea diferenta de transport.

Va multumesc pentru intelegere



Olim, tie unde sa-ti trimit coletul?


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

azi sora mea a depus suma de 21 de lei la dodo pui, eu m-am uitat la factura cat este si nimic mai mult, si se pare ca nu era inclusa si taxa de trasport.Dodo, imi cer scuze, si luni iti trimit sora mea diferenta de transport.


Nu-i problema,trimite-mi adresa unde trebuie sa ajunga coletul(mereu am trecut la produs iar in factura la comentarii transportul....in alta parte nu stiu unde sa trec)
Daca voi ati descoperit unde ziceti-mi si mie.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am reusit sa ma achit si eu de toate datoriile de la bazar, Gateamiha...vezi ca mi-ai mai lasat o factura neachitata...

Diannaalex, confirma, te rog, la dUCKY PENTRU ASTEA:
pantaloni Spiderman
tricou maieu
costumas Cars
tricou SpiderMan
pantaloni vara
manusi bicicleta


Laura25...sa urmaresti posta si sa te duci cu masina!




CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2
A DOUA MINUNE
MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput