Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Olim uite aici il gasesti ;
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=31307&n=cojocel-marimea-128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=35060 - masina politie mega bloks


cumparatorul alege pt cine depune banutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

O geaca de iarna, groasa, pt o domnisorica de 5-6 ani, adica ceva masura 110 gasiti prin dulapurile voastre sa puneti la licitati?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me


io am , facem troc ? o voi spala in weekend, e visinie nuanta mai inchisa si tare draguta, cu fermoar oblic, voi face poze.
inca nu stiu catre cine sa mearga banutii, a aparut si un caz nou la umanitare mai sunt actiunile de Mos, of doamne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am dat edit in loc de quote, iertare, am sefii in ceafa

si voi mai scoate ceva pantaloni roz raiat dublati, cred tot pt 5-6 ani , cred

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Atat timp cat in final fii'mea are geaca si pantaloni grosi, eu fac ce zici tu: trimit bani unde vrei, iti dau la schimb orice ai nevoie si am disponibil.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna fetelor, ofer si eu pentru actiunea 'Portocale pentru Mos Craciun' :
Apa de parfum 'Bond Girl 007' pentru doamne
Set Black Suede Touch' pentru domni

Am sa revin cu cateva articole si pentru 'Ajutoarele lui Mos Craciun'

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Am intrat sa multumesc toate fetelor care au pus pentru actiunea mos nicolae produse la bazar .Va multumesc din toata inima ca vreti sa ne ajutati si cumparatorilor le multumesc.

Cine pune produse il rog sa imi scrie ca sa il trec in lista.Ca eu am portocale de impartit.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167469&whichpage=1

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIKAEELA am facut azi plata pentru cizmulite in contul Ionelei.Imi poti confirma te rog? Nu merge bazarul deci nu pot da nici link, nici lua adresele de mail sa trimit chitanta ...

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

MIKAEELA am facut azi plata pentru cizmulite in contul Ionelei.Imi poti confirma te rog? Nu merge bazarul deci nu pot da nici link, nici lua adresele de mail sa trimit chitanta ...

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Cred ca Mikaeela inca se mai afla in spital cu Ionela. Nu stiu daca se poate conecta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

JASMIN mersi de info,sper sa rezolve odata astia cu bazarul,ca eu sambata plec pentru 10 zile si n-o sa mai pot trimite chitanta

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Mergi la inceput