Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor

kateryna, poti sa o trimiti la dresa din maramures, dar nu e graba, ma gandeam ca poate mai licitez ceva de la tine si le trimiti pe toate odata, Sofia e inca in burtica pana in februarie ,asa ca are timp de bluzita
faci cum crezi tu ca iti este mai usor
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

La multi ani tuturor celor care isi aniverseaza astazi ziua onomastica sa fiti sanatosi, fericiti si sa aveti parte de tot binele din lume!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

blue_rain Concediu placut Nastere usoara si bebe sanatos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

Am ridicat coletul de la Ducky, multumim tare mult si pentru bonus

blue_rain: n-am reusit sa-ti trimit coletul, te anunt saptamana viitoare cand il pun la posta.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
fetelor, am o rugaminte, aveti cumva niste hainute de iarna pentru o fetita de 7 ani de 120 de cm?Orice este bine venit, dela haine groase, pantaloni, ghetute, orice.
Multumesc mult
mai am o rugaminte, claudia, nu mai gasesc cojocelul de la tine sa il licitez
multumesc mult

o seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Olim, eu am un pic peste 150 cm:) Sper sa reusesc sa pregatesc maine, poimaine hainele mele dinainte de sarcina ( aveam 45 kg - cu siguranta i se vor potrivi dintre ele).
Ce marime poarta la incaltaminte? Eu port 35 ( trebuie sa vad daca am ceva ghetute aici sau imi sunt toate la tara.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

blue rain. multumesc de raspuns

fetita poarta 29.
este destul de slabuta, deci 150 ma gandesc ca poate ii sunt putin mari, nu stiu ce sa zic


off topic, cum iti mai merge tzontzo clubul, in vara cand am fost la baia amre ma gandeam la tine,felicitari pentru sarcina si nastere cat mai usoara!Sa iti traiasca si flacaul, se vede ca nu ai pierdut tim pul pupici multi, si sa ne auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Olim, cand mai ajungi prin baia mare, da un semn de viata. Te astept cu drag la Tzontzo. Tocmai am renovat in toamna - arata superb :) Daca ne cauti pe facebook o sa vezi o parte din activitatile pe care le derulam.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Am pus la posta pachetele pentru
- Jasmin012
- mamaluiana
Multumesc

Mergi la inceput