Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

salutare
selene buny, cauti ghetute de iarna pentru fetita numarul 29 sa inteleg?
sincer nu prea stiu cum e la fete, doar la baieti
am inteles ca ai pe cineva la cluj pe care ajuti, imi poti da mai multe detalii, vreaus a trimit un pachet cu haine acasa si poate reusesc sa le trimit si lor ceva.dar vreau marimi in cm.
sper sa ajunga inainte de mos nicolae!
astept mai multe detalii de la tine cand ai vreme, chiar si pe pm.
o seara excelenta tuturor


olim, ti-am dat PM! Vezi ultimele mesaje din linkul dat, alea sunt mai recente! M-am intalnit in septembrie cu fetitele si am scris ce am observat.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=33615
Dianaalex, am ridicat azi coletul, multumesc pt incredere.
Vroiam sa intreb de ce la descrierea produsului ai trecut stare excelenta, cand nu este asa, e vorba de o parte a fularului, jos, unde in loc sa fie franjuri, este o ingramadeala de ate
NU e vorba de suma, cu care inca sunt restanta, ci e vorba de un produs pe care il vroiam pt altcineva, nu pt mine si nu l pot dona asa.

Inca o data va rog, treceti descrierea corecta a lucrurilor.
Multumesc.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=16" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi si fericiti ani tuturor sarbatoritilor de nume


Joi plec cateva zile la Bucuresti, sper sa apuc sa trimit coletul pentru blue_rain.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Buna din nou!

Astazi pregatesc toate coletele si maine le expediez. Joi vom pleca in Germania la Kinderzentrum pentru consult neurologic si terapie vojta. Acolo stam o saptamana (pana pe 19 noiembrie) si de aceea nu voi putea face confirmari in perioada asta mai ales ca il iau si pe sotz dupa mine La intoarcere din Germania ne oprim la Oradea pentru 3 saptamani de internare dar sotul se intoarce acasa si preia el "legatura".
Olim, rogu-te, spune-mi daca trimit bluzita pe adresa din bazar.

Mai am si o alta problema. Cunoasteti cumva pe crialex06?
A licitat un produs in 25.08 si i-am dat 3 mail-uri pana acum la care nu a raspuns in niciun fel. Nu am mai patit asa si nu stiu cum sa procedez, nu vreau sa fiu nici insistenta/pisaloaga.


RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

multumesc pentru urari si gandurile bune,si urez si eu tuturor celorlalti care-si serbeaza azi onomastica,sa traiasca sanatosi/e cu numele sa aibe parte doar de bucurii!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Simona, eu in maxim 2 saptamani plec intr-un concediu all inclusive de vreo 5 zile la Euromedica Hospital, depinde cand se decide sa vina bebe :)

Nu e nici o problema daca nu reusesti sa pui coletul inainte de a pleca la Bucuresti. Doar sa ma anunti cand il vei putea pune, ca in cazul in care sunt deja in spital, sa vad daca/cand/cum il poate ridica cineva in locul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue_rain

Simona, eu in maxim 2 saptamani plec intr-un concediu all inclusive de vreo 5 zile la Euromedica Hospital, depinde cand se decide sa vina bebe :)

Nu e nici o problema daca nu reusesti sa pui coletul inainte de a pleca la Bucuresti. Doar sa ma anunti cand il vei putea pune, ca in cazul in care sunt deja in spital, sa vad daca/cand/cum il poate ridica cineva in locul meu.

tzontzo manager
my life will never be the same, neither my ass..
mami de George Oliver (24.01.2011) si 37+
George Oliver
poze
poze Tzontzo


blue_rain, eu acum am vazut ce diferenta mica este intre copiii tai...

Curajoaso!

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

La multi ani, tuturor sarbatoritilor de astazi!!!! Cu mult drag,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Hopa e geseala la semnatura, George e nascut in 2010, repar acum. Tot mica e diferenta, da macar e undeva la un an si zece luni, nu doar zece luni :)

tzontzo manager
my life will never be the same, neither my ass..
mami de George Oliver (24.01.2010) si 37+
George Oliver
poze
poze Tzontzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladima spune:

[quote]citat din mesajul lui mamagiuliei

are cineva de pus la bazar o bucata de etamina ?
imi ajunge si un 20 x 30

buna.
daca mai ai nevoie, am eu etamina. iti pot trimite o bucata.

Mergi la inceput