Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

JASMIN mersi de info,sper sa rezolve odata astia cu bazarul,ca eu sambata plec pentru 10 zile si n-o sa mai pot trimite chitanta

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Monica, nu ai pt ce. Vrei sa-i transmit ceva din partea ta? Eventual legat de colet, cand sa ti-l trimita.... O s-o sun eu sa-i spun ca ai scris ca ai efectuat plata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
fetelor, mie nu imi merge pagina cu bazarul, este vreo problema tehnica, sau de la mine
am incercat de pe toate calculatoarle din casasi nimic
claudia, am sa licitez cojocelul de la tine, doar sa pot
mai trec prin zona, poate isi revine!

tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

nu merge bazarul nici la mine, o fi o chestie tehnica :(

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

JASMIN mersi,nu te deranja si n-o deranja si pe ea cu telefoane, ca sper sa rezolve macar maine.Eventual daca prin absurd nu merge bazarul pana maine seara sa pot rezolva "regulamentar", atunci ii poti spune.Cizmulitele mi le trebuie doar pe cand ne intoarcem ,deci cam pe 18 nov.De trimis le poate si mai devreme ca le ridica sotul.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

JASMIN mersi,nu te deranja si n-o deranja si pe ea cu telefoane, ca sper sa rezolve macar maine.Eventual daca prin absurd nu merge bazarul pana maine seara sa pot rezolva "regulamentar", atunci ii poti spune.Cizmulitele mi le trebuie doar pe cand ne intoarcem ,deci cam pe 18 nov.De trimis le poate si mai devreme ca le ridica sotul.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Ok, Monic. N-o sun. Daca-i lasi PM sigur se va ocupa de el imediat ce-l citeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

JASMIN mersi de ideea cu pm-ul,nu mi-a dat prin cap , dar la cate am pe cap nu-i de mirare Aia si-o sa fac urgent,macar sa mai scap de-o grija de pe "lista".

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=18" target="_blank"> VOTATI POZELE DIN ALBUMUL "VARA 2011"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

am pus la posta coletele pentru saryta si silvia_112.

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna ,m-am intors de la posta ,am pus colete pentru:
-me_bad
-georgipuia&blueelena
-vias
-AnneBonny
-anyvovcu
-ancadragoman
-M
-mistral
-Cornelia

Multumesc ca ne sunteti alaturi!

Doamne ajuta!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Buna!
O geaca de iarna groasa, de baiat, pentru 7 ani are cineva?


Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Buna am schimbat optiunea la produsele donate in ,,DA cumparatorul alege ,, pt actiunea MOS NICOLAE SI MOS CRACIUN, voi alegeti,
Produse in stare buna sau f buna!daca doriti ceva spuneti mi si mai scadem costul de transport din ele, pt ca eu cand le am postat am pus cu pret fix si nu mai merge sa le editez in ,,licitatie,,
Deci, va astept la cumparaturi


Mergi la inceput