M-am hotarat.............adoptie(76)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

BUNA DIMINEATA FETELOR
UN WE CAT MAI PLACUT VA DORESC


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Citat:
citat din mesajul lui simo_73

BUNA DIMINEATA FETELOR
UN WE CAT MAI PLACUT VA DORESC


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Un we placut si tiesi felicitari pt atestat. O asteptare cat mai scurta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

multumesc mult erato, imi doresc foarte mult ca drumul spre copilasul meu sa fie cat mai scurt


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

Buna fetelor! Scuze ca nu am mai dat nici un semn de viata insa nu aveam vesti noi...intre timp s-au intamplat multe lucruri asa ca am ce povesti..
In primul rand vreau sa incep cu vizita celor de la DPC care au venit pe data de 14.10 am stat si am povestit timp de 2 ore...mi-au facut un chestionar,au vazut casa,conditiile insa era o problema ...si nu era nicidecum ceea ce eu banuiam si anume faptul ca tatal meu e pe pat si are handicap de gradul unu...ceea ce eu ma gandeam sa fie o problema insa problema a fost cu actualul meu iubit cu care sunt de aproape 2 ani si care locuieste cu mine...ei au zis ca este o problema din punctul asta de vedere ptr ca nu suntem casatoriti si el inca nu are un venit(cred ca v-am mai povestit ca el s-a mutat din alt oras in orasul meu,respectiv cu mine si asta nu de foarte mult timp si e in cautare, iar cum merg treburile in Romania stiti si voi ce "usor" e sa gasesti de lucru)in fine cam asa statea trburile deci ma gandem de acum ca o sa fie un raspuns negativ si incercam oarecum sa ma impac cu asta. Doamna asistenta sociala si doamna psiholog au plecat atunci ramanand sa ma sune urmatoare saptamana ptr o alta vizita.A trecut timpul...a trecut si saptamana in care trebuiau sa sune adica saptamana trecuta si astazi dimineata sun la Dpc sa vad ce se intampla.....cand colo surpriza...doamna asiatenta sociala mi-a zis ca a fost cam ocupata si nu a vut timp sa sune insa mi-a dat o veste...o veste care cred ca o sa imi schimbe tot restul vietii:"ATESTETUL DUMNEAVOASTRA A FOST SEMNAT IMPREUNA CU DISPOZITITA!"...Va dati seama ca pe moment nu am putut realiza...i-am multumit mult si i-am spus ca o sa ma prezint in cursul zilei sa il ridic...Acum cand va scriu deja am atestatul si dispozitita pe masa in fata mea,am plans,am ras...am inceput sa imi fac planuri,ganduri insa toate intr-o stare de euforie totala...stiu ca de abia acum incepe greul dar pentru mine e o mare realizare ptr ca eu chiar nu aveam sperante ci vedeam doar obstacole..DUMNEZEU ESTE MARE SI BUN SI EL VREA CA EU SA FIU MAMICA IN ACEST FEL!!Atestatul meu a fost semnat in data de 17.10 deci la trei zile dupa vizita...Doamne cate emotii am avut si cate ganduri negre ca mai apoi tot eu sa zic.."CUM VA VREA DUMNEZEU!"
Va rog sa scuzati incoerenta daca cumva am fost neclara in ceea ce v-am povestit dar cred ca e de inteles.Va multumesc ca sunteti niste prietene bune, chiar daca nu am mai intrat am mai citit din cand in cand forumul...cred ca am pierdut multe ...promit sa recuperez..:)...
simo 73- FELICITARI PTR ATESTAT!!


Va Pup Dulce Pe Toate!
Anda

VIITOARE MAMI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

liliana csaki- Te rog sa ma treci si pe mine in randul viitoarelor mamici atestate.Am obtinut atesttatul in data de 17.10.2011
MULTUMESC MULT!

ANDA

VIITOARE MAMICA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

simo_73Felicitari si asteptre usoara !

BebeAndaFelicitari si tie ,emotiile cred ca au fost la fel de mari ca si surpriza ,si eu ma gindesc mereu ca numai Dumnezeu stie ce ne asteapta si face in asa fel sa fie bine si sa ne dea ceea ce meritam la toti.
De acum in colo insa incep sa va copleseasca emotii si mai mari tot felul de ginduri si sa va puneti mi si mi de intrebari pina la marea intilnire cu copilasul vostru.E totul normal ,eu eram asa de emotionata si ma gindeam mereu ,mereu dar nu aveam curajul sa scriu ceea ce ma framinta ,aici pe forum ,de aceea va admir.

Mami di Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

ANDA, FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Eu inca nu am atestatul in mana, il am si eu semnat, si am sa il primesc prin posta, asa se procedeaza la noi aici.
Doamne ajuta in continuare
pupici

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Felicitari viitoarelor mamici cu atestat Andasi Simo_73Va doresc din suflet sa va tineti in brate minunile cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

Va multumesc foarte mult pentru felicitari si incurajari marumiha,simo 73 si erato.Sa dea Dumnezeu ca toate sa ne implinim visul alaturi de ingerasii nostri dragi!!

Anda

VIITOARE MAMI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

buna
am primit si eu atestatul este din 20.10.2011
sunt foarte fericita
liliana csaki- Te rog sa ma treci si pe mine in randul viitoarelor mamici atestate.Am obtinut atesttatul in data de 20.10.2011


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput