M-am hotarat.............adoptie(76)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

simo_73 FELICITARI SI DOAMNE AJUTA SA-TI GASESTI PUIUL CAT MAI REPEDE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

WOW cate vesti bune pe aici, se simte fericirea de la o posta

Simo 73 si BebeAnda F E L I C I T A R I I I si drum cat mai scurt catre ingerasi vostrii
Sa fie intr-un ceas bun.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

SoriLea- Multumesc mult!!Sa dea Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

DA, sunt foarte bucuroasa si inca o data va multumesc din suflet pentru tot ce am invatat de la voi, si ce voi invata in continuare, sunteti prietenele mele cele mai bune (spun asta deoarece este cam greu sa vorbesti cu cei de pe langa tine tot ce ai pe suflet)
va pupacesc pe toate
Doamne ajuta

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Simo_73, acelasi lucru l-am simtit si eu inca de la inceputurile mele pe forum, ca aici sunt cele mai bune prietene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_ch_12 spune:

FELICITARI Simo_73 si bebeanda pt. atestat!!!
Eu ieri am avut testarea psihologica(cele 434 de intrebari din chestionar m-au ametit)si luni avem intalnirea cu reteaua de sprijin.
Cursurile le-am terminat.
Erato iti doresc sa-ti aduci puiutul cat mai repede acasa!
Si eu am invatat multe de pe forum.

''Succesul este suma eforturilor mici repetate zi de zi''
Robert Collier

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriana74 spune:

Buna ziua , sunt nou inregistrata pe forum dar va citesc de mult timp si stiu ca ma veti primi printre voi.
Ne-am hotarat , adoptam! Ne inarmam cu rabdare, doar stim ce inseamna ,si cu multa speranta incepem sa pregatim dosarul.Noi locuim in sectorul 6 .Ne puteti ajuta cu o parere despre cat de implicati sunt asistentii sociali de aici ?
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Citat:
citat din mesajul lui loriana74

Buna ziua , sunt nou inregistrata pe forum dar va citesc de mult timp si stiu ca ma veti primi printre voi.
Ne-am hotarat , adoptam! Ne inarmam cu rabdare, doar stim ce inseamna ,si cu multa speranta incepem sa pregatim dosarul.Noi locuim in sectorul 6 .Ne puteti ajuta cu o parere despre cat de implicati sunt asistentii sociali de aici ?
Va multumesc!

Bine ai venit printre noi. Bafta in stringerea actelor si apoi in gasirea bebelului cat mai repede.
Legat de AS: fiecare DPC are persoane care pun suflet in ceea ce fac si persoane care lungesc un caz de nu mai pot. Nu se poate generaliza. Depinde de norocul fiecaruia, ce AS ii e desemnata.
Bafta multa de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriana74 spune:

Multumesc irina_g pentru raspuns si pentru sustinere!Speram ca aceasta cale de a ne gasi sufletelul sa fie mai norocoasa decat cele incercate pana acum.Asa cum spui ,depindem de oameni si de noroc.Sigur va voi mai stresa pentru sfaturi si ...incurajari!Multumesc inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

esti binevenita, loriana!

Mergi la inceput