M-am hotarat.............adoptie(76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

buna fetelor
sunt foarte bucuroasa acum cateva minute m-a sunat de la protectia copilului spunandu-mi ca pe data de 21.10.2011 am atestatul in mana


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

erato-FELICITARI DIN TOT SUFLETUL!!MA BUCUR MULT PENTRU VOI SI SA FIE INT-UN CEAS BUN!!!SA AVETI O VIATA FERICITA!!!MAMA DE BAIAT.....
simo_73- Doamne Ajuta sa va gasiti puiul cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Citat:
citat din mesajul lui simo_75

erato-FELICITARI DIN TOT SUFLETUL!!MA BUCUR MULT PENTRU VOI SI SA FIE INT-UN CEAS BUN!!!SA AVETI O VIATA FERICITA!!!MAMA DE BAIAT.....
simo_73- Doamne Ajuta sa va gasiti puiul cat mai repede!

Mami de Alexandru....minunea mea!!!

Multumesc SimoDa, nici mie nu-mi vine sa cred ca voi fi mama de baiat, eu mereu am crezut ca voi avea fata, aveam multe planuri pt fetita, dar se pare ca Dumnezeu a avut alte planuri cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Citat:
citat din mesajul lui erato

Citat:
citat din mesajul lui simo_75

erato-FELICITARI DIN TOT SUFLETUL!!MA BUCUR MULT PENTRU VOI SI SA FIE INT-UN CEAS BUN!!!SA AVETI O VIATA FERICITA!!!MAMA DE BAIAT.....
simo_73- Doamne Ajuta sa va gasiti puiul cat mai repede!

Mami de Alexandru....minunea mea!!!

Multumesc SimoDa, nici mie nu-mi vine sa cred ca voi fi mama de baiat, eu mereu am crezut ca voi avea fata, aveam multe planuri pt fetita, dar se pare ca Dumnezeu a avut alte planuri cu noi

Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere in gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. -Buddha


Erato nu esti singura Eu toata viata m-am visat mama de fata. Aveam si nume pregatit. Si cand a aparut ingerasul nostru, ne-a luat total pe neasteptate, iar toate visele noastre s-au schimbat la 360*

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Simo 73 am citit dar am uitat sa raspund ... batranetea

Uite ce rpd a trecut timpul si gata ai atestatul. Sa fie intr-un ceas bun. Acum soseste si ingerasul mult asteptat

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Simo 73, felicitari, de acum...rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

multumesc sorilea si amy,
stiu ca deacum trebuie sa astept,dar totodata stiu ca sunt si mai aproape de momentul fericit din viata mea cand am sa devin si eu mama de baiat sau mama de fata


"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

erato, felicitari! sa aveti o viata minunata!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

oricum mama de fata ,mama de baiat putin conteaza ...conteaza sa avem puii sanatosi si noi pe langa ei sa-i vedem mari si frumosi!!
multa bafta fetelor care isi cauta puiul!o sa vina ziua cand veti simti ca sunteti cele mai puternice de pe pamant si o sa va invaluie betia fericirii!!Va doresc din suflet o cale usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:


http://www.desprecopii.com/info-id-3585-nm-Cum-adoptam-un-copil-in-Romania-in-anul-2011.htm



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput