Mario, un baietel de 4 ani are nevoie de inimi

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Am facut si eu un transfer in contul in euro, as dori o confirmare cand ajung. Vin de la un titular de cont cu numele de familie Pop.
Doamne-ajuta sa se faca transplantul cu succes si sa isi revina repede Mario! E atat de dulce!


Nu am primit inca nicio confirmare si daca banii nu au ajuns, as vrea sa imi contactez banca sa vedem de ce...

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Fetele cum e Mario?Revin si eu cu intrebarea de ce suma are nevoie si pana cand?Of Doamne cata suferinta pe unii puiuti.....sper sa treaca cu bine pt incercarea asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

imi confirma si mie cineva banutii va rog frumos!
multmesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Neata!
Am pus si eu ieri o suma mica.
Dar au comision astia de la BCR, nu gluma . La 30 de lei, am platit 4 lei comision, e pacat, comisionul ala nu ar tb sa ramana in banci..
Sanatate multa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Acel comision e fix la BCR. 4 lei per depunere.
Pentru el s-au primit rosii si la organizare de gen "costuri ascunse la produse".

Recomandam de cate ori ne aducem aminte: pentru un cont umanitar deschideti cont la alte banci decat BCR si ING, daca se poate. ING are 7 lei per depunere si filiale cu caserie foarte putine.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

vreau sa fac o plata in contul de pe prima pagina,imi spuneti va rog la ce banca e?ca nu vad sa fie scris...e cumva bcr?

plata va fi facuta de pe numele mamei mele dar oricum o sa anunt dupa ce o va face

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

nushulica, da este BCR!


fetelor, totusi cine face confirmarile la acest caz, banii au fost depusi de vinerea trecut sa is nici pana azi nu am primit confirmarea ca au intrat.
multumesc pentru intelegere si sper sa nu fiu obositoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

nushulica, da este BCR!


fetelor, totusi cine face confirmarile la acest caz, banii au fost depusi de vinerea trecut sa is nici pana azi nu am primit confirmarea ca au intrat.
multumesc pentru intelegere si sper sa nu fiu obositoare


Olim, treaba e cam asa: titular de cont este bunica baietelului. Probabil poate scoate extrase de cont de la banca, pt ca despre internet nu stie prea multe, ca sa poata folosit netbankingul. Baietelul e in grija bunicilor, parintii lasandu-l de izbeliste. Cea care tine legatura cu bunica este Mirela (desprecopii). Sper ca citeste pe aici si ne poate ajuta cu un extras de cont solicitat bunicii. Pe forum nu exista un responsabil propriu-zis pt cazul asta.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

olim multumesc mut pt raspuns

acum am mai citit pe aici si vad ca se ia comison de 4 lei la depunere,oare daca fac transfer online se mai ia comision(in afara de comisionul pe care il platesc eu oricum pt transfer online de 3 lei)? stie cineva? ca daca nu se mai ia comision imi convine sa transfer online mai scutim un drum la banca

sunt cu ochii pe subiect si sper sa se adune repede banutii pt mario,daca mai iau ceva de la bazar o sa depun banii tot in contul lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragelor,
Am transmis bunicii sa ne trimita cat mai curand un scan de extreas bancar.
Din ce am auzit, Mario e in spital in Bucuresti si nu e bine deloc...
va tin la curend cand mai aflu ceva.

va multumesc tuturor!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput