Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Dc LMA Cristina, mami de Luca? In fata Scrish e cu dn la 5.12?Deci?


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

neatza fetelor, va dau asa de la prima ora un pahar de sampanie si o felie de tort ca sa fim zambarete toata ziua da?

shtrumph cred ca asta e cel mai tare compliment pe care l am primit vreodata, ca mierea pentru gat merci mult de urari

ailed azi e ziua mea, nu stiu de ce sunt trecuta asa pe prima pagina, probabil e o greseala


deci fetelor, haideti sa o facem lata asa de dimineata :))) va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:




CRISTINA SA FII SANATOASA, IUBITA SI FERICITA!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

multumeeeeeeeeeeeeesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Cris, nu-i nimeni pe forum...hai sa terminam sticla de sampanie si tortul impreuna, da?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la multi ani mami frumoasa de pui mic si frumos!!!! cristina iti doresc sa ai parte de tot ce e mai frumos pe lume ....oricum minunea cea mai mare ti s a indeplinit: esti mamica unui baietel superbbbb si sanatos!! te poop mami!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

dada de acord o sa ne gaseasca fetele dansand o hora direct

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

dada de acord o sa ne gaseasca fetele dansand o hora direct

Mami fericita de Luca Andrei 22.03.2011

o luam si pe Lavinia si

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

`Morning!!!

Azi nu vreau cafeluta, ai vreau sampanie!! a mai ramas si pentru mine da ? sau deja ati baut-o voi pe toata ?

Azi aici e zi de toamna autentica, gri, urat si ceata , ce altceva as putea sa imi mai doresc decat o sampanie sa ma imbat si sa vad totul in pink si cu soare ? sau mai bine ar trebui sa ma uit la bluza mea pink de ieri pe care am "botezat-o" cu niste bleomarin la masina de spalat ? am fost aseara la supermarket si mi-am luat solutie de aia de scos petele, sa vedem ce rezultate am azi, sunt 2 saculeti mici si cica prinde petele si le scoate afara, sa vedem daca le mai fac cum au fost inainte, desi nu cred

Am o leneeeeeeeee de ma doare as dormi si nu m-as trezi vreo 2 zile asa si vremea asta tot la plapuma si pernuta ma indeamna

Na ca se maraie piscoata , nu ii mai place programul in patut, vrea distrata

Revin mai tarziu

Zi frumoasa

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

neata fetele!

deci hora fara mine, ai? iete ca n-ati scapat si am aparut si eu sa o felicit pe Cris
La multi ani!
Multe bucurii si viata imbelsugata!



yasmi, ce-i cu butoiul ala? ce s-a intamplat? Sa sti ca aici nu se simte ca si cum ai pierdut firul

am putin de umblat acum dimineata, apoi papica pt Cata, apoi cumparaturi pe urma merg sa iau nazdravanii de la mama

pupici

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput