Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Catank, da, azi la vizita de 6 luni (fara cateva zile) am aflat ca trebuie sa incep cu Fier Haussman 1 pic/kg (adica 8 picaturi/zi acum, in 2-3 prize la inceput ca sa nu-l doara burtica sau sa nu-i modifice mult scaunul)


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic

Catank, da, azi la vizita de 6 luni (fara cateva zile) am aflat ca trebuie sa incep cu Fier Haussman 1 pic/kg (adica 8 picaturi/zi acum, in 2-3 prize la inceput ca sa nu-l doara burtica sau sa nu-i modifice mult scaunul)


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)


Fara sa-i fi facut analize? Zi de zi, ptr cit timp???
Multam tare mult...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

[

Mamici, supita ptr bb o faceti cu apa plata?put?sau robinet?
Baie la bb le faceti la cit timp? la 2 zile?
Ptr diminetile si serile mai racoroase, deja folositi caciulite care le protejeaza si urechiusele? sau? nu inca

Multumesc mult pina una alta. Revin!

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







Supa cu apa de la robinet.
Baita zilnic.
Fara caciulita inca.


Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic


- marul il voi da pe razatoare, la fel para, restul (piersica etc) ma gandesc ca blenduite. Scrish, Madutza, fetelor voi cum faceti cu fructele?

Pupaturi


Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)


Blender.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Pisuc am inceput si eu sa o culc pe Daria mai devreme. Acum la ora 21 a adormit. Aseara a fost cam agitata si s-a cam foit de pe la ora 1 noaptea pana dimineata la 6.30. Sa vedem cum o fi in seara asta.

Strumph superbe poze! Mi-a placut foarte mult rochia ta si accesoriile. Chiar ma intrebam daca ai luat dupa tine un hairstylist si pe cineva pt make-up. Deci te-ai descurcat singura... Felicitari! Foarte bine ti-a stat parul.
De piscoata ce sa spun... nu am cuvinte! Este o minunatie de copil
Mi-a placut foarte mult si locul ales pentru petrecere.
Dar cum de a fost de acord soacra sa faceti nunta in Romania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

seara buna!!

multumim frumos pt urari!

happy la multi ani pt andrei! sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii!

strumf superbeeee pozicile!!!

eu nu am mai prea fost activa in ultimul timp si simt ca am pierdut firul cu voi am intampinat ceva probleme.....am fost eu optimista cat am putut....dar azi m a tras sotul si pe mine in butoi


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim din suflet de urari!
Totul a fost frumos iar tortul a fost iunat si Andrei foarte incantat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Seara buna !

Am trecut pe aici numa sa scriu cateva randuri ca de mai mult nu sunt in stare la ora asta, nu vad bine de atata oboseala inca mai am de recuperat dupa 2 saptamani in ro...abia astept sa ajung in pat sa imbratisez bine bine pernuta

Va multumim de aprecieri si comentarii, vad ca sugestii nu ati vrut sa faceti , sunteti finute toate I-am spus sotului ce ati spus si cred ca mai avea oleak si ii iesea inima din piept asa se umflase in pene Maine o sa scriu la fiecare in parte si o sa raspund la intrebari , acum am venit cu scop precis si acela de a face o urare unei forumiste tare draga mie si sufletului meu, e ca mierea pentru gat cand esti racit si ragusit asta ca sa ma exprim "plastic", adica de cati bani am in buzunar la ora asta, si precum nu am buzunare ca-s deja in pijamale, v-ati dat seama

La Multi Ani Cristinaaaaaaaaaaaa!!!!!! Sa traiesti 10000 ani si sa fii sanatoasa, iubita si fericita alaturi de familia ta!!! hai cu sampania de la rece ca eu nu am apucat sa beau destula la nunta si am nevoie de un paharel sper sa ai o zi minunata si la anul tot 18 primaveri sa numeri in buchetu` vietii valeu ma chinuie talentu... mai bine ma duc sa ma culc ca numa prostii debitez pe aici Abia astept s ane spui ce surprize ti-au pregatit Luca si tati ?!

Am plecat la perna mea, noapte buna!





_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauriciu_25 spune:

salutari prietene dragi!
am intrat sa va spun ca am reusit,intr un final sa intru in picassa si am vazut o gramada de minunatii mici acolo si frumoase!si mamici la fel de frumoase pe toate!am pus cateva pozici cu sebastian sa vedeti si voi ce barbatel am si eu!
intru sa o vad si eu pe strumphita mireasa si cu ocazia aceasta,iti urez din suflet CASA DE PIATRA,IUBIRE MULTA SI FERICIRE alaturi de cei dragi tie
fetele,multumesc pt urarile de bine si ma bucura enorm faptul ca am aici persoane care ma sprijina si sunt alaturi de mine,cu o vorba buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauriciu_25 spune:

roxymultumesc pt aprecieri!
acum am citit din cap trecut si am vazut comment ul tau

Mergi la inceput