Pestisori... pestisori...|71|

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Va pup pe toate...miine plec spre grecia dar ma intorc ca sa regularizez cu locatarii adica ca sa i fac sa plece si sa lmitez astfel datoriile
====================================================================
UN APEL : DAU COMISION PRIMA LUNA DACA IMI GASITI o familie
care lucreaza PT GARSONIERA 40MP mobilata renovata super BABA NOVAC PARTER(CU DE TOATE).Cer 175E plus 350 roni plata utilitatilor(intretinere,curent cablu) pe care le platesc eu.Regularizare scrisa cu facturi atasate dupa 12 luni cind ori chiriasul primeste bani inapoi ori proprietarul

Pretul zonei este 240-250E
=============================================================
Ce ziceti ma puteti ajuta?(cu apartamentul se pare ca am rezolvat)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Cind ajung la capre va trimit asa virtual niste soare ,cu mult praf si primejdie vine pufulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Carmaw drum bun sa ai..si-nainte, si-napoi!

Restul fetelor?Ati dat bir cu fugitii de cand s-a incheiat "sezonul" la peste?
Vreau sa va anunt in mod oficial ca nu seaca si baltile daca se incheie sezonul la "pesti"!
Asa ca poftiti la povesti!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

GUTEN MORGEN!

Nu am noutati si nici o stare prea ok.asa ca ce sa povestesc , ca imi storc creierii cum sa fac , cum sa gasesc job sau unde sa mai merg sa vand .....of doamne ce cacao de vremuri traim ...dar sa fim optimisti

Va pup si sa aveti tot ce va doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna dimineata!

Dany ! Ca sa iti treaca starea de kko...
Stii cum se zice, ca trec astea si vin altele...asa ca, sus capul si tot inainte!
Bafta multa sa gasesti un job cat mai repede...si cat mai bun!

La mine nimic nou...astept sa-mi vina o "trupa" de iraqieni la vaccinat...
Sa aveti o zi frumoasa!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata baltuta !


Sa aveti un week-end frumos , pe sufletul vostru fin asa ....eu cred ca am racit ...si aveam atata treaba , acum trebuie sa ma doftoricesc ....cred ca m-i se trage de la vantul si vremea rece de zilele acestea ....cand vine soarele

Hai ca o intind pe afara putin ...va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna dimineata!

Sanatate multa Dany!Si plimbare placuta!

Restul pestisorilor pe unde sunteti?

Eu tocmai am facut un album cu poze din campul in care stam acum, de pe la inceputuri(de fapt din ianuarie doar) si pana acum...
daca vreti sa il vedeti e aici:
https://picasaweb.google.com/113857302256951593002/LifeInMedicorpRoncoCamp?authkey=Gv1sRgCOaFtpT4kZaFRQ

Sa aveti o zi frumoasa!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Piticii mei , iarna aceasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pufy ...am vazut pozele din baza ...interesant , greu dar cred ca si frumos ....felicitari pt. curaj!Ti-am vazut si kinderii ,,,scumpi tare , sa iti traiasca !

Aici ploua si e urat ....nu prea ai chef de nimic cu asa vreme ....

O zi frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Dany multumesc. E asa cum e...
Aici sunt 28 de grade...ti-as trimite si tie cateva daca as putea...

Restul baltutei??


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Vad ca e liniste "pesteasca" aici...asa ca va pun 2 bancuri , poate va mai inviorati...



Acum 2 zile am fost invitata la o petrecere numai cu femei si i-am promis sotului ca ma intorc la 12 noaptea. Orele treceau, noi ne simteam bine, sampania curgea, asa ca doar pe la 3 dimineata m-am indreptat spre casa, beata crita.
Tocmai cand am ajuns la usa , ceasul cu cuc din holul casei a inceput sa cante de 3 ori. Dandu-mi seama ca sotul meu o sa se trezeasca si o sa-l auda, am mai facut eu cu-cu de inca 9 ori. Am fost tare mandra de ce idee geniala am avut - chiar fiind beata pulbere - ca sa evit un conflict familial.
A doua zi dimineata, sotul meu m-a intrebat la ce ora am venit si cand i-am spus ca la 12, nu a parut foarte surprins (uufff, am scapat!). Dupa putin timp insa mi-a spus ca trebuie sa ne cumparam un nou ceas cu cuc. L-am intrebat, de ce?
— Pai, asta noapte cucul a cantat de 3 ori, apoi a zis "futu-i", a mai cantat de 4 ori, si-a dres vocea, a mai cantat de 3 ori, s-a hlizit, a mai cantat de 2 ori dupa care a ras un sfert de ora .....


---------------------------


Presedintele Bush si secretarul de stat Colin Powell stăteau într-un bar.
Un tip intră si îl întreabă pe barman:
- Nu-s ăia presedintele Bush si Colin Powell acolo la masă?
- Da, ei sînt, răspunde barmanul. Asa că tipul se duce la si le zice:
- Ce onoare, ce faceti aici?
- Plănuim al treilea război mondial, zice Bush.
- Serios? si ce o să se întîmple?
- O să omorîm 140 de milioane de irakieni si o blondă cu tîte mari, zice Bush. La care tipul:
- O blonda cu tîte mari? De ce o blondă cu tîte mari?
Bush se întoarce spre Powell, îl bate pe umăr si zice:
- Vezi, bă desteptule, ti-am zis eu că n-o să-i pese nimănui de 140 de milioane de irakieni!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

...eu va pup dar nu prea am pe cine chiar aseara ma gandeam ca incet incet va muri acest subiect ...am mai citit ca intru si citesc la viata in Germania ...dar ce sa va raportez .. ma zbat , ma agit si cam atata ....am fost sambata la o cununie civila ... si apoi am mai stat in parc cu o prietena pe acre nu o vazusem de mult , mai ales ca are o fetita dulcica de 5 luni ...am poze pe facebook...pt. cine aere cont ....


Pufy , danke de bancuri !Apropo ai fb ?daca da care e nick-ul...eu sunt Iuliana Daniela Ioniche....nu ma tem sa zic ca oricum suntem urmariti peste tot


Sunteti gata cu preagtirea de Paste? Nimic nu am facut sunt si racita asa ca ....de joi incolo ....ceva curat si papa ....

va las si revin eu ...

Mergi la inceput