Pestisori... pestisori...|71|

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Carmaw, cu maaaaaaare intarziere




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Carmaw calatorie placuta dus-intors. Si sa ai grija de tine!

Ce va tot agitati atata cu titlul subiectului? Mie mi se pare amuzat...dar si mai amuzat e cel al gemanutelor care sunt in asteptarea lui Mos Craciun[:D}. Dragut.

Acum serios, cred ca un moderator poate sa schimbe titlul.

Va !


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar link-ul fetelor din Germania e vechi din nov anul trecut , acum sunt "fetele din Germania " ...stiu sigur ca tot citesc la ele ca ma intereseaza ...deci doar noi suntem varza .....



Alina ai reuist sa scriu moderatorului?

La eco a fost bine sunt ok , dar trebuie sa fac analizele specifice tiroidei !


O seara faina !

Carma drum bun!




Citat:
citat din mesajul lui pufymic

Dany haide ca noi asteptam toamna...dar se poate si mai rau de atat:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168377&nm=Gemanutele-in-asteptarea-lui-Mos-Craciun
Fetele il asteapta pe Mos Craciun.

Va !


Povestiprafuite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Dany eu nu am zis nimic de fetele din Germania, eu ziceam de fetele din zodia gemeni, care au un subiect deschis pe aceasta pagina, putin mai jos, cu titlul "Gemanutele in asteptarea lui Mos Craciun".
Ma bucur ca esti bine, dar de ce ti-ai facut eco? Nu te simteai bine?



Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Marius multumim!

Nah, fetelor, acum am intrat si noi in randul lumii!
Oricum mie titlul vechi mi se parea tare amuzant!

Dany cum te simti?

Restul pestisoarelor pe unde sunteti??

Sa aveti o zi insorita!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Daca tot faceti prezenta... am venit si eu la apel.

Am terminat si cu zielel de nastere... parca vad ca nu mai scriem cu lunile

Altfel, nu ma laud cu nimic... cu cele obisnuite... Incerc sa le fac ep toate in timp util... uneori imi iese, alteori nu...
Asteptam cu interes vacanta de paste... eu si Elena mai mult, baietii n-au niciun stres.
Elena este f. obosita in ultima perioada. Ii munceste mult la scoala si se vede si in ritmul de la lectii, si la calificative... si la cheful de trezire de dimineata.

Pufy a inceput votarea? Sa ne spui si noua cand putem sa va votam.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Eliana sa stii ca si Alesio e la fel de obosit ca Elena. Il solicita scoala foarte mult...dar face fata cu brio.
Cat despre votare nici macar nu stiu cand incepe. Ti-am zis ca am pus pozele fiindca sunt amuzante...

Va pe toate!


Povestiprafuite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pufy , iarta-ma te rog , nu am fost atenta , am vazut Germanutele ....deh , fiecare cu ce il doare , scuza-ma ...mea culpa


Citat:
citat din mesajul lui pufymic

Dany eu nu am zis nimic de fetele din Germania, eu ziceam de fetele din zodia gemeni, care au un subiect deschis pe aceasta pagina, putin mai jos, cu titlul "Gemanutele in asteptarea lui Mos Craciun".
Ma bucur ca esti bine, dar de ce ti-ai facut eco? Nu te simteai bine?



Povestiprafuite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pufy, da nici nu am simteam prea bine dar asa anual macar sa fac un control intern si in alte locatii ...

Ely , e greu pentru ea , au multe de invatat , se cere mai multa concentrare ...baietii ce fac / mai ales preferatul meu ?

Va pup si sper sa mai trec pe aici !

O zi buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Dany stai linistita, nici o problema. Ma gandeam eu ca sigur ai citit pe fuga ce am scris eu, de aici si neintelegerea.
Bun obiceiul cu control periodic...

Eliana, cum mai e Elena? Cum se descurca la scoala? Ce materii ii plac? reuseste sa se concentreze? are rabdare?

Restul fetelor pe unde sunteti?


Povestiprafuite

Mergi la inceput