Pestisori... pestisori...|71|

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Daniela nu am cont pe fb. Mi se pare pierdere de vreme...ori eu nu am timp de pierdut...
Sorry!
Spor sa aveti cu pregatirile de Paste si Sarbatori fericite!

!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pufy , mie nu mi se pare ca facebookul e timp pierdut asa poate si DC considerat la fel ...e un zite de socializare unde poti afla anumite informatii, poti gasi sau regasi prieteni vechi, fosti colegi ...acuma depinde de fiecare cum il priveste! Si e optiunea fiecaruia !


Timp de pierdut nu cred ca are cineva ....


Sa aveti spor la toate si ne mai revedem pe sf. sapt.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Dany ! Ai dreptate. La fel poate spune oricine despre DC ca e pierdere de vreme....dar eu nu il gasesc asa.
Am eu o aversiune contra facebook-ului, chiar nu stiu de ce....poate fiindca am vazut f multe persoane "addicted" to fb....nu stiu.
Cert e ca am avut cont pt cateva luni si apoi l-am sters. Si nu mai am de gand sa imi fac altul. Cel putin nu in curand.

Eu voi disparea din peisaj pentru un timp...revin cand o sa am noutati.

pe toate si Paste Fericit sa aveti!


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pufy, sper ca nu te-ai suparat pe mine !este parerea mea ...nu stau mereu dar mie mi-a adus o persoana f .draga acest facebook ...si nu am 5000 de prieteni doar ce cunosc si atat....

Sarbatori fericite si tie!

daca dispari si tu ...va fi zero pe aici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

DADA ma potriversc cu pufulica
Nici mie nu mi place fibicul
Va pup si va urez paste cu bine eu fui la un concert intr o biserica de muzica bizantina
Azi am fost la coafor caci oferim o masa la o taverna la ceapa lui papuc(vreo 11franteji nebuni
Apoi miine produc un drob niste oua o supa Marghirirza si o pulpa de capra
Nimic dulce caci duminica la prinz sunt invitata
Daca ceata e cuminte azi o s o invit la denie si dupa aia la noi la supa(asa se face acillea dupa ce aduci lumina papi supita si cioc cioc un ou
Deci va pup asta e 'calendarul personal'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

ADEVARAT A INVIAT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Gata ...au trecut si Sarbatorile PASCALE ....ASTEPTAM VARA ...sper ca fiecare a petrecut asa cum si-a dorit sau cum a putut! Sa fim mai buni, mai iertatori si sa ne iubim!


Va pup !

Mai trec pe aici prin baltutza!


Carma ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Fetele sunt la aeroport ma reintorc la problemele romanesti
Am petrecut o noapte de neuitat vint 8 bofor mobilier gradina ,arbori pergola rupte ghivece distruse ...eu cu angoasa ca luam avion la ora 7
In fine sunt in atene ..;in viata..;avionul pt ro e tirziu dar ma descurc ;ma uit ala filme,mai cumpatr ceva, mai un ness, mai o tigarica electrica uite asa trece timpul
Va pup!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Carma sa ai zbor linistit si fara peripetii catre ro.

Restul fetelor va pe toate!

Dany nu m-am suparat pe tine .

Si eu voi ajunge in tara peste cateva zile. Nu stiu exact cat stau, insa stiu ca nu f mult, doar cateva zile...

Va pe toate si intru cand mai apuc...


Povestiprafuite

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput