Laparoscopie 19

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cicineata spune:

Rachel,

Sa va traiasca si sa va bucurati de ea, sa fie sanatoasa si sa creasca mare si cuminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evaioanna spune:

Racheel, felicitari! Sa fie sanatoasa, cuminte si sa nu duca lipsa de nimic! Recuperare usoara tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinutapop spune:

Felicitari, Racheel!
Sa fie sanatoasa fetita voastra si la fel de cuminte!
Multa sanatate va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Buna ziua fetelor, eu am postat pana acum la subiectul FIV, dar in urma esecurilor de implantare cred ca ar trebui sa fac o laparoscopie. Am o intrebare pt cele din Timisoara, stiti cumva un dr. bun cu care as putea face laparo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleLi spune:

ola,
Racheel felicitari ...si noi am inceput sa ne intrebam cum arata si cu cine seamana a noastra, abia asteptam sa o vedem
Damayanti spor la exersat
Loreta, eu am facut in Bucuresti, la sp Giulesti, nu prea pot sa te ajut, sorry

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleLi spune:

hello,
fetele, unde ati disparut toate? ceva noutati?

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Nicole, probabil ca nu se mai opereaza lumea in ultima vreme.
Am citit la odisee ca ai fost la eco. Si eu am avut colul scurt la bb2 si am nascut la 37 de saptamani si 6 zile. Bafta la oftalmolog, sa nu fie nevoie de cezariana!!! Mai ales ca s-a intors copilul si colul se pregateste.

Lavi 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
nico nu cred ca se mai opereaza cineva, eu am 2 la activ si am recomandare pt inca o laparo, insa la ce amh am...nu cred ca av mai fi nevoie...
astept sa ma programez la dr , dar stiu deja ce-mi va zice in legatura cu bebele...acum ma duc pt alte prb mai vechi, cum ar fie analizle anuale pap si secretii si o rana pe col...decicu copii nu ma mai agit.
sa ai parte de nastere usoara, la fel si tie lavi cand va fi
va puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Xdidi multu' de urare bafta multa!!! Si mai ales moralul sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleLi spune:

hello,
xdidi, mie doc dupa laparo mi-a zis ca efectul ei, adica ce mi-a reparat el pe acolo poate sa dureze cateva luni si ca se poate sa se infunde iar trompele si sa se aseze cum vor ele si sa fac iar aderente...asa ca ne-a zis ca ne lasa 3 CM sa incercam noi, apoi 1-2 inseminari si daca nu merge nimic, pe urma FIV...
lavi, bravoooooooo pt bebe 3...ce vreti sa fie? baiat sau tot fetita? mie mi se pare superrrrrr sai 3 fetite ...mi le imaginez asa pe la 15-20 ani cand ar vorbi de iesit cu baietii si sfaturi de la una la alta si furat hainele si fardurile intre ele ; in legatura cu mine...eu parca as prefera cezariana, nu natural...pt ca mi-e cam frica ..nu atat de durere cat sa nu mearga ceva bine si sa ma chinui si sa ajung tot la cez, mai ales ca avem DPN 15 dec si mi-e frica sa nu intarzie si sa ne prinda Craciunul in spital in loc sa fim deja acaas la caldurica...plus ca prefer sa fie sagetator ca tati, nu capricorn ca soacra ; in plus m-au speriat prietenele ca dupa nasterea naturala nu mai e la fel de placut hata-hata; tu pana acum ai nascut cu dr Ion Ionut la Giulesti sau cu altcineva? ca m-am tot uitat pe net si n-a povestit nimeni cum e nasterea cu el, nici nat nici cez dar mai scotocesc daca tot tb sa stau in pat

30+

Mergi la inceput