M-am hotarat.............adoptie(75)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Buna fetelor
Pentru ca nu se putea ca toate lucrurile sa mearga bine, am mai intampinat o dificultate. In ziua incredintarii, respectiv 14.09 am solicitat copie dupa minuta sedintei ca sa il putem lua acasa in aceeasi zi. Ei, ni s-a spus ca nu se poate decat azi pe la 12. Cand am fost dupa minuta, aceasta nu era facuta pt ca grefiera avea ceva probleme personale si este invoita (nu stiu pana cand) si atata timp cat ea e invoita si nu in concediu medical sau de odihna nu poate semna nimeni in locul ei pt ca se considera fals. Am facut o criza de nervi (degeaba) si am plecat acasa tot fara copil. Sper ca macar maine sa fie cineva care sa semneze nenorocita de hartie fara de care nu pot sa iau copilul. Va vine sa credeti? Va iesi soarele si pe strada mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Alina imi pare tare rau. Sper sa se rezolve maine. Intradevar asa am patit si eu la una din fetite. Cind am fost sa iau certificatul de grefa mi s-a spus ca nu s-a facut pentru ca judecatorul nua pronuntat sentinta in aceeasi zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

alinamolnar mult a fost putin a mai ramas!o sa se rezolve si o sa va aduceti puiul acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

In sfarsit l-am adus acasa. Sa speram ca totul va fi bine in continuare. Oricum nu prea mai am timp de calculator asa ca voi scrie mai rar. Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

alinamolnarFELICITARI SI SA AVETI O VIATA MINUNATA!! SA FITI SANATOSI SI FERICITI!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Felicitari! Sa dea Dzeu sa fie intr-un ceas bun, sa aveti perte de un baietel grozav si sa va aduca multe bucurii si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Felicitari Alinamolnar!Sa fiti fericiti si sanatosi cu totii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Felicitari, Alina. Mai greu, insa s-a rezolvat pana la urma. Sa va bucurati de cel mic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

De cand scriu eu aici, din decembrie 2010, Myh si Alina sunt primele mameFelicitari din suflet!
Si cand aveti mai mult timp va asteptam sa ne povestiti cum e acum, cum a fost prima intalnire, cum decurg lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-maria spune:

Felicitari! Sa va dea Domnul tot ce e mai bun!

Mergi la inceput