Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata...nimanui...asta este...

La mine ploua si eu sunt somnorici.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Si eu pe aici....scufundata in hartii....recensamant...scoala.....
Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele,
si eu pe aici ca este sarbatoare si stau m-am apucat de ornamente pentru craciun asa ca mai tarziu cand termin pun link, fug sa pap ca imi este foame

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

ia uitatii ce am mesterit hi hi hi

https://picasaweb.google.com/102347085797853723665/OrnamenteCraciun#5668128496651582690

getik mami de mica aricica 29.12.2009
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156087" target="_blank">povestea unui aricy http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com" target="_blank">bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori mama sper ca se termina hartogaraia repede si revii la viata normala. Cum se mai simte Edi?

Getik tu ai maini de aur mama. Ar trebui sa le faci pentru vanzare. Any news cu cercelusii?

Eu ce sa va spun: zi frumoasa, vineri, diseara ies in oras si abia astept deci totlul merge ca pe roate.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina pe 7 noiembrie predau dosarul cu recensamantul si trec la alte hartoage...la final de noiembrie avem brigada in scaoala...o saptamana.
edi e bine...luni la gradi cu el.

Getik ce face ariciul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna feteleeu acu am juns acasa , am fost la cumparaturi sa bag muraturile laotet si la sare, ca mai era oleaca si nu mai gaseam nimik dar de bani astia mama lor.
va invit la un mocacino cald cu spuma si frisca

giny ary este bine ma declar multumita ca pana acu nu a racit la modu sao tin acasa, sa adaptat ff bine mananca de rupe decateva zile si sunt ff multumita,la cresa este un copil ff cuminte si ascultator si se spune ariana zambareata, il cara pe mitica dupa ea(un caine mov), doarme,se joaca a inceput sa vorbeasca mmai bine, numai progrese

cristina cu cercelusi zilele astea, dar intai tre sa vorbesc cu tine, dar uite ca nu mai ajung, acu incep sa fiumai libera, ornamentele sunt pentru vanzare dar ac fac cate unu din fiecre model si apoi cine doreste imi spune si fac ce doreste.

fug sa curat zarzavatu pentru muraturi, sa fie gata pana plec sa iau fata de la cresa

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Mama ce harnice sunteti. Flori te cred ca esti ocupata. Cel puri in primul an cad te intorci in invatatmant pana pui la punct dosarul cu planuri de lectie si alte rahaturi o gramada de timp se duce...Lasa ca la anul decat le modifici pe astea de anul asta sau deloc.

Getik spor la muraturi. Super ca fetita este cuminte la gradi si ca s-a obisnuit. O grija in minus pentru tine. Cat despre cercei fa-mii tu asa cum vrei cand sunt gata iti dau numarul sotului si te intalnesti cu el.

In fine sambata soata a fost cu Roxy la control la ochi si acum o sa poarte ochelari deci are tata doua ochelariste LOL.

Eu ce sa zic: in weekend mi-am terminat aproape toate cumparaturile de Craciun. Mai am sa o rezolv pe Roxy...

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele
eu sunt cam supi ca ary a tras curent laa ochisor si este ff rosu, si pe deasupra este si un pic racita muci tuse si maraiala multa
pup

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata hai la o
ary este un pic mai bine si cu ochisoru si cu raceala a venit doctora a vazuto si na zis ca este bine


getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput