Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Getik bine ca este Ary bine. Doamne ajuta.
Flori cred ca este iarasi in hartoage.

Eu ce sa va zic: servici....Azi am o intalnire la 11 la servici si sunt un pic cam nepregatita - cel putin asa ma simt.

In rest toate la fel.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Ceai, cafea, capucino ca poate as amai aduc pe cineva pe aici...

In rest eu ce sa va zic: nu fac mare branza. Maine am o vizita la o firma sa vedem daca aduce niste pennys in the pocket.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna si eu in trecere repede pe aici am dus fata la cresa si am vreo n gramezi de treaba asa ca fug nu inainte de a va da un mare si dulce

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Eu de dimineata am avut o vizita la o firma si s-a prelungit. Am uitat sa va spun ieri...


Getik s-a mai micsorat gramada de treaba? Cum e Ary?

Flori ce face Edi? Tu ai terminat hartogaraia?

Eu ce sa va zic: sunt bine, alergata si sper sa prind ora de sport de la 1.15 daca nu apare cineva in peisaj.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Vad ca nimeni n-a mai intrat...Flori cred ca este in hartii si Getik n-a terminat trebile...

In rest ce sa va spune eu: aseara am fost la restaurant si la film. Am vazut comedia Tower heist. Super tare. M-am amuzat copios. Azi am treaba de nu se poate dar asta este, macar e vineri!!!


Va pupic si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:


Buna fetelor!

Am scapat in sfarsit de recensamant. Azi am predat hartiile. Urata munca!

In rest, toate la fel. Eu serviciu...timp liber f putin sau deloc. Edi cu gradinita in acelasi ritm: o sapt mergem, una stam acasa...virusi multi.Nu rateaza nimic.

Bine ca vine week-end-ul!
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna dinineata hai la eu tot cu treburi acu pana incep ploiele ca dupa nu mai fac absolut nimic

cristina nu am scapat de treburi ca sunt singura casa, curte animale, copil cresa etc, abia astept sa ionceapa ploaia sa nu trebuiasca decat la animale sa dau si in rest in casa.

giny ma bucur ca ai terminat cu hartiile, edi ce face/

ary este ff bine nimic nou sub soare

pupic ca fug la treaba azi am in plan mancare:
ciorba de fasole si iahnie de fasole cu ciolan afumat plus multe altele e dar scap eu de ele

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Si eu asa mai cu intarziere dar am avut monday meeting. Eu am avut un weekend bun. Sambata am fost la cumparaturi. Acum chiar ca am terminat de cumparat tot. Seara am facut o placinta cu spanac si branza si rulada cu gem de fructe de padure. Yum-yum. Dar tot la fasolea cu ciolan a lui Getik ma gandesc...

Ieri am fost si am vizitat un cimitir foarte vechi de aici. A meritat mersul pe jos. Este ca o galerie de arta in aer liber. O sa pun cateva poze pe FB.

Ma bucur \Flori ca ai scapat. Nu te speria ca Edi se imbolnaveste mai des. Asa isi caleste si intareste sistemul imunitar.

Getik ce iti doresti tu pentru tine iti doresc si eu. Te cred ca esti obosita...

In rest nimic special la mine.
Fug la treaba ca la 11 vine un student de-al meu.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna mamici,
Am demarat actiunea " ajutoarele lui Mos Craciun" si daca vreti sa fiti si voi printre ele, va astept cu drag !
aici gasiti detalii.

O seara buna !

............................................................

Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

La multi ani Mihail si Gavril si derivatele.

La mine este o vreme de cacao rau asa ca tot sistemul meu se invarte.
La servici am o gramada de treaba dar asta este: mai bine ocupat decat sa stau degeaba.

Eu va doresc o zi super.

Pupici.

Mergi la inceput