Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Azi am si eu zi lunga....ma simt foarte obosita.

Va pup si sa aveti o zi execelenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori imi pare rau ca esti asa de ocupata. Ce face Edi?

Getik ai mai terminat cu treaba sau tot cu caruta? Ary ce face?

Fug si eu la treaba ca se ia dupa mine de cat de multa am...

Pupici si o zi super, super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele va , mie mi sa stricat incarcatoru de la laptop si sunt in pana ceva timp de internet


getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

Buna Cristina, buna seara la toata lumea,
va ofer un ceai cu zmeura ca e tare frig azi la tgv. De cand a inceput scoala va urmaresc dar nu va pot scrie offf off...
in we a fost intalnire DC la Bucuresti, la dentestet4kids. aveam nevoie de un control la dintisori dar n-am gasit ortodont bun aici... Ne-a placut la nebunie, a mai fost cineva din Targoviste dar nu cred ca o cunoastem. cred ca mai mergem, insa dupa ce strangem ceva banuti :D Am primit si premii :)

pentru mamica aceea care intreba mai demult, ecografii prin CAS nu se fac in oras. am fost la promed sa intreb si nu sunt compensate... in rest primesc trimiteri pina pe 20 ale lunii.

v-am pupat, fug la lectii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

ACTIUNE DE CRACIUN - ne mobilizam???http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168119&nm=Ajutoarele-lui-Mos-Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:

si de Mos Nicolae :)))
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168105&whichpage=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Getik iubita imi pare rau ca ti s-a stricat jucarica. Poate reusesti sa o repari.

Laura bine ai revenit. Multumim frumos de ceiut. Ma bucur sa aud ca va distrati.

Eu ce sa va zic: munca si iar munca. Nimic nou sub soare, mai degraba sub nori.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Azi va dau o cafeluta pe fuga...intru la 9 si am intrat putin cat sa va salut.

Sunt f obosita, noaptea nu ma odihnesc bine, la scoala mult de munca
( si nu ma refer la copii)....ma vait si eu. Ma bucur ca azi e vineri.

Edi are 2 sapt fara intrerupere la gradi...incepe sa selectze virusii. Nu-i mai aduce acasa pe banda rulanta. Ii place f mult, dar inca nu vrea sa manance cu toti copiii la masa. Nu inteleg de ce. El vrea sa manance tot in sala de grupa.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori eu iti dau un mare si apasat ca sa treci peste oboseala, Sa pui fruntea sus asa la final de saptamana si sa privesti la weekenul ce o sa vina plin de odihna.

Cat despre Edi ti-am spus ca o sa isi intareasca sistemul imunitar si va trece peste virusii de zi cu zi. Roxana vreun an s-a tot luptat asa si prima iarna la gradi am avut-o de 3 ori pe injectabil deci a fost durere dar o duceam mereu acolo.

Getik ai gasit incarcator?

Eu fug ca la 9.30 am ununl la instruit in ale microscopiei taine. Pupici si un weekend super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele sunt ff fericita dar inainte sa va spun o sa va dau un ceai fierbinte, o si ce va ai doriti voi poate niste biscuiti sau nuga.

al meu barbat zilele trecute si-a facut mila de mine si mi-a cumparat incarcator nou la laptop si acu merge, am reusit sa mai termin cu treburile si sa mesteresc uitatii ce a iesit
http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com/2011/11/globulet-fantezie.html

de ary ce sa va povestesc ca este "bomba" asa i se spune ca face numai traznai si nu sta locului o clipa, mananca de rupe orice, a inceput sa vb ff bine si sunt mandra de progrresele pe care le face

cristina te rog mai trimitemi linc sa vad care cercei ii vrei ca nu mai stiu

giny tu cum mai esti cu oboseala? si lu edi un mare

laura

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput