Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata.

Getik mama ai niste maini de aur.

Cerceii care imi plac mie sunt astia:
http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com/search?updated-max=2011-09-27T22%3A22%3A00%2B03%3A00&max-results=7

Tu poti insa sa-mi faci ce vrei tu si ce poti. Nu numai o pereche ca sigur ii iau.

Eu ce sa va spun: am avut un weekend linistit. Am fost sambata la o plimbare pe jos cu o amica din Bulgaria. Apoi la shopping. Duminica de dimineata am gatit supa cu galuste si friptura la cuptor. Dupa amiaza am fost la film si am vazut: Imortals. Bun filmul.

Cam asta este tot.

Va pupic si sa aveti o zi super, super.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele am venit la

cristina sa inteleg ca ai avut un we relaxant, multumesc de aprecieri o sa ii fac zilele astea, promit

restul fetelor?????

eu am avut un we ff plin munca multa nu stiu de unde se aduna atat zau, gata fug iar la treaba

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Getik si eu gata la un ceai. Cat despre aprecieri sa stii ca nu sunt gratuite. Chiar ai maini de aur. Abia astept sa vad ce-mi faci LOL.

Flori pe unde esti mama?

De fetele celelalte ce sa mai zic ca au disparut de tot: Miha nu a mai intrat de un an cel putin...

In rest eu ce sa va zic: nimic nou. Vreme de raha, munca si iar munca. Joi plec la Belfast pentru weekend si abia astept.

Pupici si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Sunt si eu pe aici...

Ce va spuneam acum 2 zile? Ca Edi are 2 sapt fara intrerupere la gradi....intuiti ce vreau sa va spun mai departe, nu?
Dap....iar a comis-o...urat rau de tot. Dar am scapat fara antibiotic. Asa ca sapt asta e consemnat la domiciliu.

Eu cu scoala. Aseara la 6 am avut consiliu....asteptam brigada...nimic nou sub soare.

Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Bine ai revenit Flori. Eu speram ca no news are good news dar lasa ca va afeceti bine si o sa se duca din nou cu forte proaspete si pana la Craciun nu o sa mai trebuiasca sa mai luati pauza si atunci decat una de placere.

La mine nimic nou. Azi i-am luat lui Roxy o felicitare si un CD sa i le trimit de Sf. Andrei deci la pranz am sa fug pana la posta.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina sa inteleg ca Roxi e si Andreea?
La ce invatatoare este? Am avut cerc vineri la scoala unde invata Roxi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Flori stiu ca a fost cerc la ei ca nu au invatat vineri. D-na Marcu Georgeta este invatatoare Roxanei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni, nimeni...

Eu azi plec la Belfast dupa amiaza yupy-yey-yupy-yey. Abia astept sa-mi vad toti prietenii. O sa am un weekend foarte incarcat dar abia astept sa fiu obosita de atata distractie LOL.

DEci maine nu intru.

Va pupic si sper sa aveti un weekend ca al meu - asta sigur ao sa fie super-super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina distractie placuta!

Eu am aflat azi ca pe 29 noiembrie am preinspectia de grad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori lasa ca va fi bine. Nu-ti face probleme. mai bine cand nu ai timp prea mult sa te gandesti.

Getik pai nimic-nimic nu zici?

Eu ce sa va zic: am avut un weekend superb a la Belfast, distractie maxima si acum oboseala maxima asa ca imi va trebui cred ca vreo 2 zile sa-mi revin. Acum la servici...

Va pupici si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput