Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

Flori nu te speria iubita ca asa se face acum. O gramada de carte. Copilasii ies ingineri de la pregatitoare....Asta este...Bietele capusoare.

Imi pare rau ca sunteti mai rau. Si eu am fost un pic mucioasa dar am bagat ceai cu lamaie si cu miere pana imi venea sa .

In fine azi plec la Birmingham deci s-ar putea sa dispar ca magarul in ceata pana joi so joi dupa amiaza zbor catre Romania.

Va pupic si sper sa aveti o saptamana super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna dragelor, scuzati absenta dar va citesc aproape zilnic dar nu pot sa scriu un cuvant
cez are picioru in ghips de miercurea trecuta si este acasa asa ca ma pune numai sa margelesc si am mai facut cate ceva noutatii http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com/

ca sa nu mai zic ca ary a furat raceala de gradi si m-ia vanto si mie sper de maine sa apuc sa scriu mai mult.

flori si noi la cresa tre sa avem o sedinta si tare ingrijorata sunt ca nu stiu cu ce pretenti se vine ca de doar este cresa 8.....


tuinea

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata hai la eu sunt pe picior de plecare sa duc fata la cresa

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Getik bine ai revenit. Imi pare rau ca sunteti bolnavioare. Ceai, lamaie si miere. Eu am scapata.

Acum sa te cert: pai tu faci asa bijuuri frumoase si nu mi-ai zis si mine. le vinzi? Eu sunt inebunita dupa chestii din astea deci spune-mi si mie preturi si siguri te-ai facut cu un client.

Flori ce faci draga mea? Cum sunteti?

Eu sunt la Birmingham si ne-am trezit ca suntem mai devreme cu o ora decat incepe evenimentul asa ca am timp de scris.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata hai la
flori pe unde suntetii mami suntetii bine?
cristina da sunt de vanzare te uiti pe blog si vezi acolo sunt si preturile dar daca vrei ceva imi spui pe mess iti trimit pm cu adresa mea si vb acolo cel mai bine , am avut asta iarna o perioada cand am facut si apoi a venit primavara sa marit ary si nu am mai facut nimik.
gata fug sa imbrac fata sa plec la cresa


getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Flori esti bine iubita?

Getik mama eu sunt interesata. Nu stiu cum sa ne intalnim ca sa vad ce ai ca eu sunt mare nebuna dupa bijiuri frumos colorate. Da-mi un PM cu adresa ta su tel. si poate ne vedem maine o fuga.

Eu azi zbor catre casa. Sunt franta de oboseala ca aseara am ajuns pe la 11 acasa si la 2 in pat si mama ma suna la 6 fara zece... In fine vin acasa si asta este bine.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Seara buna, fetelor!

Suntem mai bine si noi....tot usor gripati, dar spre bine. Sper ca luni sa-l pot duce pe Edi la gradi. Maine vedem ce zice dr.
El nu vrea sa auda de gradinita....spune doar ca nu vrea.

Cristina ieri ti-am vazut minunea....era cu mamaie, plimba cainele.Ai o bomboana de fata!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata va las o calda, inainte sa fu sa duc copilu la cresa.

flori lasai un pic de timp lui edi pana se adapteaza n u va fi usor dar incet incet se va adapta, ma bucur sa aud ca suntetii mai bine, nici noi nu am scapat de raceala

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

V-am spus eu ca dispar ca magarul in ceata...Acasa a fost biner. 3 zile naucitoare. Roxy s-a bucurat tare de petrecerea ei care a fosat tare reusita. Au fost 13 copilasi si erau toti 'laturi' scuzati expresia. Am zis ca daca nu se imbolnavesc acum nu se vor mai...

A iesit super.

In fine acum in campul muncii.

Flori doamne ajuta ca sunteti mai bine. Sarut mana de aprecieri. Si tu cu Edi al tau nu sunteti mai prejos. Macar Edi are o mamica asa de buna ca eu stii...pe dos LOL

Getik hai ca nu am reusit mama sa te contactez...Mi-ai dat PM? Poate de craciun cand vin imi faci o pereche de cercei cu turcuaz. Eh ce zici. Nu conteaza pretul dar sa nu fie foarte grei. Am urech sensibile.


Va pupic fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Dupa doua sapt de stat acasa (bronsiolita) azi ne-am reintors la gradinita....jale mare! Am zis ca o perioada o sa-l las la program scurt. Poate se acomodeaza mai repede.

Sapt viitoare piciul meu face 3 ani si ma gandeam sa-i fac ceva pt la gradi...poate asa o sa inceapa sa-i placa si pe acolo.
Cristina, esti veterana ...stii cumva daca accepta tort de la cofetarie cu certificat de garantie?

Pup fetele!

Mergi la inceput