Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori da iti primeste tort de la cofetarie cu certificat. Suc daca vrei sa duci, bombonele. Si eu zic ca daca o sa ii faci ziua acolo o sa fie mai incantat. Du-te la fetele de la dieta sa-ti faca un tort cu desene animate ca sa-l lasi chiar paf.

De mine ce sa va zic: sunt inca obosita. Am mult de lucru...

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Am vb la gradinita. Anul asta nu mai accept tort...bomboane in termenul de garantie. Asta e...voiam sa ii fac ziua acolo in ideea ca o sa-l incante mai mult gradinita. Nici pe educatoare nu am vazut-o ca "da pe -afara" sa serbeze copiii acolo.
Si colac peste pupaza, fix de ziua lui Edi am consiliu profesoral de la 5 la 7 jumate seara.


O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori imipare rau sa aud chestia asta. Noi am serbato in fiecare an pe Roxy asa...Cine stie ce le-a venit.

Cat despre consiliul profesoral... asta este se mai intampla dar lasa ca ai timp sa-l serbezi dupa 7 seara. Eu i-am facut Roxanei ziua la Casa prichindeilor(parca asa se cheama). Da si tu invitatii la copilasi si organizeaz-o sambata sau daca ai curaj acasa dar sa fie cu colegii lui de clasa ca asa se mai invata unii cu altii. Eu am facut si acasa dar e tambalau mare LOL.

Eu ce sa zic ieri am fost o harnica: am despachetat, am facut ordine, am schimbat lenjeria.

Acum la servici sa vedem de ce ma apuc ca am asa de mult...

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Pai nimeni...

Eu aseara am fost la fil si am vazut Thinker Tailor Soldier Spy....film englez de actiune...asa de incet in actiune...holy cow.

In rest toate bune si frumoasa. Acum la servici.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Azi Edi a ramasa acasa...noapte grea, temperatura,muci, tuse....azi zici ca n-a avut nimic! Deci maine, gradi.

Eu asteot ziua de maine. Se muta mama la noi pana la primavara! O asteptam ca pe Mos Craciun. O sa am ajutor de nadejde.

Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata fetele hai la o
eu sunt ff vesela ary este bine cu piciorusu nu mai avem nevoie de ghete ortopedice.

va ppik si fug sa fac curatenie generala in casa ca este fimea la cresa
flory a inceput sa se mai adapteze edi la gradi?
crstina

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori o sa ai inseamna un pic de furca cu adaptatul la gradi...Acum ca vine bunica sa nu-l lasi sa stea acasa ca nu-l vei invatat in veci. Si pe bona noastra o jelea Roxy dar a fost vreo luna si apoi gata. Ii spunea ca trebuie sa se duca la servici si ca daca nu se duce nu stiu ce dorinta nu i se implineste...si sa va faceti bine.

Getik spor la treaba iubita si astept cerceii LOL.

Eu ce sa va zic: azi ma duc sa-mi fac testul la ochi si am emotii ca daca am iar tensiunea mare iarasi griji. Ma duc la pranz la Pilates si diseara am petrecere cu niste amici la mine acasa.

va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina bunica are serviciu si pleca inainte sa se trezeasca Edi. Vreau si eu pilates...nu cred ca in Tgv se face pe undeva....stii ceva?
Distractie placuta disera!

Getik azi a fost prima zi cand Edi nu a plans cand am plecat de gradinita....si acoo s-a dezbracat singurel....ma gandesc ca sunt iar doua zile de stat acasa si sunt curioasa cum o sa fie luni.
Ma bucur ca ati scapat de ghetute.

Week-end placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La mine ploua de nu se mai opreste ... Tot weekendul a fost asa.

Flori ma bucur ca nu a mai plans mieluselul tau. De pilates in Targoviste nu stiu dar poti sa incerci la sala aceea de langa parcul chindia ca arata a mai speciala si cred ca ar putea sa aiba ore.

Eu ma duc azi din nou si tot asa la pranz in fiecare zi pana deschid astia sala.

Getik acum am vazut ca Ary a scapat de problemute. Felicitari si sper sa nu mai aveti nevoie de corectii. In orice caz va trebui sa faci multe exercitii cu ea.

Va pupic. Fug la monday meeting.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Si la noi a venit frigul. Acum era vara si dintr-o data a venit toamna.
Edi a inceput sa se invete cu gradinita. Nu mai plange dimineata nici cand plecam de acasa, nici cand plec de acolo. Dar il las la program scurt...cel putin pt o perioada.

O zi cum vi-o doriti! !

Mergi la inceput