Copiluti maricei de mai-iunie 2005 (16)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

ioanailincam-ti am cititpostarea si zilele trecute dar n-aveam cum scrie atunci. Am zambit si atunci si acum recitindu-te referitor la bona. Am trecut si noi prin faza asta acum aprox 1 an.Noi nu mai avem bona dar amndoi copiii se gandesc cu drag la bona care a fost in casa mai bine de 9 ani si de ce sa nu recunosc li dore de ea. Ne mai vizitam ... dar din pacate nu mai avem cum sa o rechemam din cauza finantelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanailincam spune:

Vaai, subiectul nostru se duse pe copca, asa am niste nervi pe FB pentru ca nu il inteleg deloc si nu mi-e deloc la indemana sa intru acolo, mie DC-ul mi s-a parut mereu mai prietenos.
Dar, ce sa fac, se pare ca doar eu si Mercedes mai activam pe aici, pana si Gabitza e disparuta.
Colac peste pupaza, nici nu avem prea mari noutati, am reinceput gradi si activitatile, bb e racit, Ana nu, are doar tusea ei cea enervanta de care nu a scapat nici acum.
Hm, poate mai apare totusi cineva pe aici...
EllyB o fi nascut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Ioana, eu intru mereu aici,chiar daca nu scriu, probabil si celelalte fete, asa ca poti scrie linistita, nu-s disparuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Buna mamicutelor!Nu am mai intrat demult,am avut numai necazuri si nu am mai vrut sa va umplu sufletelul cu necazurile mele,caci si voi le aveti pe ale voastre.Am trecut sa va pupic si chiar daca nu scriu fiidca nu am timp nici sa respir,ma gandesc la voi mereu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Vin cu o rugaminte poate vrei sa ii ajutati si pe ei

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167469&whichpage=1

Cornelia multumesc

Si sper ca nu v-am suparat.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167469&whichpage=1

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanailincam spune:

Heei, nu mai scrie nimeni pe aici, mama lui de FB! E, poate cand i-o trece voga (ca asa cica-i vorba, ca in scurt timp va pali) se intoarce lumea pe aici.
Noi suntem in nebunia premergatoare sarbatorilor, serbari, specatcole, cadouri si tot asa; eu, care sunt lesinata dupa shopping, dupa cum stiti, am ajunsa sa nu mai surport, incontinuu imi dau seama ca mai e cineva pe lista, ceva de cumparat, ceva de facut. Nici nu imi mai tihneste perioada asta de asteptare, maine poimaine e Craciunul si eu nu am apucat sa savurez pregatirile. Iar sambata acum va fi lupta cea mare: ultimele cadouri, inclusiv pentru copii, de achizitionat - daca trec si de asta, poate ne linistim. Hai va pup si va doresc liniste!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Buna Ioana :)
Spor la cumparaturi si achizitii de Craciun.
Hai mai ca nu e asa urat si greu FB, mai da-i o sansa
Ce face Ana? Stii deja la ce scoala o sa mergeti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Craciun fericit!sper ca a ajuns si la voi Mosu cu daruri multe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

La multi ani!Anul acesta sa va aduca numai bucurii, sanatate implinirea tuturor dorintelor si nici o lacrima pe obrajorii vostri!Va pupic si dupa ce o sa ma mai linistesc sper sa va scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanailincam spune:

Succes la inscrierea la scoala! Merge ca uns din pacate: softul nu-i bun, coada-i mare, lumea nervoasa. Zau asa, zici ca-i inscrii cel putin la Oxford, nu la o amarata de scoala in clasa I.

Mergi la inceput