Copiluti maricei de mai-iunie 2005 (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Elly, nastere usoara iti doresc! Ce frumoasa e perioada asta in care pe de o parte nu mai ai rabdare si vrei sa iti tii puiul in brate, iar pe de alta parte iti e teama de ce va urma.

Androix, suntem bine, in sfarsit dar am tras-o cu totii in final . Maine duc baiatul mic la cresa si imi vine sa plang deja.

Deci e mare activitate pe FB. Vad ca si la trupa lui Vladimir s-au mutat tot acolo. Ma mananca degetele sa imi redeschid contul, dar imi e ca ma pierd pe acolo .

Si noi suntem in lupte cu televizorul. La noi e tragic din nou cu somnul . Se trezeste de foarte multe ori pe noapte, are cosmaruri, ma cauta intr-una, doarme mai mult la noi in pat decat la el. Suntem in regres si cu altele, nu stiu ce se intampla. Iar cu mancarea e jale.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Chiar nu ne relateaza nimeni impresii de la scoala? Lili, Oana, Loreen?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu te pierzi iti promit! Redeschide-ti contul ca nu poate fi mai consumator de timp decat forumul

Bine ca ati scapat!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Pana la urma ati fugit toate pe FB?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Mercedes, da . Mi-am reactivat si eu contul, m-a "inscris" Androix in grupul de copiluti si cam asta a fost activitatea mea de pana acum. V-am zis eu ca nu stiu cu se mananca Facebooku. Am citit insa cateva postari, inclusiv despre scoala .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Tot pe FB sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Gabi, da, tot acolo suntem in majoritatea timpului. Schimbul de mesaje e mai rapid, e aproape ca pe chat, punem si poze, au aparut si fete de mai multa vreme disparute de pe DC. Acum e o discutie interesanta despre scoala si metodele de invatat din clasa I, mai ales intre fetele de afara.
Voi ce faceti? Bia a inceput acum scoala cumva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simiena spune:

Cum pot ajunge si eu in grupul facebook?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Simona, daca ai cont, poti sa ma cauti pe mine pe FB, cauta dupa Gabriela Marin. Si te adaug eu la grupul de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanailincam spune:

Hello! Of, ma doare inima ca subiectul nostru e tot mai slab pe zi ce trece si nici chiar eu, care am promis ca nu ma las, nu reusesc sa intru cu zilele. Adevarul e ca suntem intr-o goana nebuna si nici macar n-am dat fata la scoala - cred ca la anul pe vremea asta nici nu ma mai apropii de calculator.

Acum mi-am amintit ca aveam ceva sarbatorite pe luna asta' cu intarziere La Multi Ani Simona, Nelia si Loreen! Tare ne-am bucura sa mai aflam de voi si de copilasi (Nelia mai apare pe FB).

Acestea fiind spuse va mai impartasesc ca Ana m-a anuntat azi ca o iubeste mai mult pe bona (si nu din cauza ca o lasa sa faca ce vrea, nu o cearta etc (cum ma gandeam eu) ci pentru ca... atunci cand are bani ii cumpara ce vrea ea). Inutil sa amintesc de cele zeci de rochii, fuste, jucarii, carti, nu cred sa fie ceva sa-si fi dorit si sa nu fi obtinut. Va trebui sa scormonesc mai adanc subiectul sa vad ce ascunde.

Hai va pup si noapte buna!

Mergi la inceput