Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna tuturor,

ne-am pregatit si noi pentru spital,sper sa va aducem numai vesti bune ,sa fie totul bine si sa ne externam cat mai repede,ca tare-s satula de spitale.


Va pup si vreau sa va multumesc f mult pentru sprijinul vostru

Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mihaela, drum bun si satatate multa! sper sa veniti cu vesti bune. Si daca nu o sa poti intra pe internet marti, iti urez din suflet La multi ani! Si numai lucruri bune sa ti se intample



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

drum bun, MIhaela,sa veniti cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

la multi ani sanatate (ptr. marti de SF, MIHAIL)si mult sanatate ionelei SI SA DEA D-ZEU SA VENITI BUCUROSI DE VESTILE BUNE CARE VI LE VA DA DOCTORITA.


PUPAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Laura,Alex-andra,Gatea,va multumesc f mult ptr uarari,pentru gandurile voastre,pentru tot
Va imbratisez cu mare,mare drag



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Drum bun, sa stati cat mai putin si sa veniti numai cu rezultate bune

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna seara tuturor.

Simonapro,iti multumesc.

Fetelor..putin mai devreme am ajuns si noi acasa de la spital.

Nici nu stiu cum sa incep...am si vesti bune,dar din pacate si vesti rele.
Vestile bune sunt ca toate analizele,ecografia,toate i-au iesit foarte bune.
Vestea rea e ca azi ,pana sa plecam m-a chemat doamna doctor la dansa mi-a dat retele si mi-a spus ca Ionela trebuie monitorizata mai des,ptr ca dinn cauza bolii ei are un risc foarte mare la cancer.
Credeti-ma fetelor,ca de abia am putut sa va scriu,sunt distrusa,daramata ,in clipa asta as vrea sa mor,chiar nu mai suport atata durere...prea multa durere.chiar nu mai pot rezista.
Se zice ca Dumnezeu iti da cat poti duce,dar noua ne-a dat prea mult,asa cred eu,poate chiar prea mult.

Va pup pe toate si va multumesc enorm ca sunteti alaturi de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

off,Mihaela...cuvintele sunt de prisos...multa putere iti doresc draga mea,ca ai nevoie,mai ales pt Ionela!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=17" target="_blank">Avem poze in concurs,daca va plac,votati-ne!mh1 si mh2!multumim!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

mihaela nu am cuvinte sa mai vorbesc, mi-au dat lacrimile si nu ma pot opri]
multa multa putere.

va pup sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Mihaela,Gatea,va multumesc foarte mult

Cel mai rau imi pare ca nu am putut merge cu ea in Olanda,acolo cu siguranta as fi aflat mai multe despre boala ei.
Aici la noi nici eu nu stiu ce sa mai cred,la nastere i s-a pus diagnosticul de cutis marmorat,cand a fost in coma doctorii de la Budimex mi-au spus ca tot cutis marmorat are.
Anul acesta cand am ajuns la spitalul Gomoiu ,doctorii de acolo mi-au spus ca ar avea alt sindrom ,sindromul Bloom,dar de fapt toate malformatiile care le are Ionela sunt caracteristice cutisului marmorat .
Cred ca pana la urma ii voi face un test genetic ,sa stiu si eu o data ce are,ca nici eu nu stiu ce sa mai cred.


Mergi la inceput