Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

despre asta e vorba sigur, i-am dat si eu piciului meu aproape un an. E scuuummppppp :(, noi cel mai ieftin il luam de la Dona, cu reducerea aia de 7% era cam 48 de ron parca. Dar cred ca e si bun, noua ne-a mers f bine cu el.

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Da,despre acest lapte e vorba, e intradevar f scump,in jur de 50 ron cutia si avem nevoie cam de 7 cutii lunar .
Am vorbit cu cateva farmacii,de pe net,dar mi-au spus ca nu-mi poate face nici o reducere,ci doar poate sa ma scuteasca de taxele postale,sa nu le platesc ,dar mai bine il iau de aici de la Sensiblu ,ca e tot 48 ron cutia ca pe net.

Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna fetelor,

scriu in fuga,ptr ca azi nu am avut timp de nimic si sunt f obosita.
Nu am dormit toata noaptea, a racit Ionela f rau...toata noaptea a zacut,a facut febra si azi am fost cu ea la urgente ,ca nu-i scadea febra deloc,cu nimic.

Pentru ca antibiotic suspensie nu-i pot da, ne-a dat sa-i facem injectabil si dupa ce ca si asa avem noi o gramada de cheltuieli,am mai dat si pe alea 160 ron,cu tot cu seringi si apa distilata,avem noroc totusi ca asistenta care-i face injectii nu ne ia nici un leu.
Sper ca totusi sa-si revina repede si sa ne reluam si noi terapiile ,sa nu mai facem pauze asa mari.

Va pup pe toate cu mare drag!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna seara tuturor.
Luna aceasta am strans de la bazar cu ajutorul vostru suma de 450 lei.
Din acesti bani am platit 350 lei ptr tratamentul de imunitate si 100 lei ptr gimnastica.
Vreau sa multumesc f mult tuturor care au fost alaturi de noi
De luna viitore ne va fi mult mai greu,pentru ca va trebui sa-i cumpar si laptele si chiar nu stiu cum ne vom descurca .

Cel mai greu imi este ca saptamana viitoare trebuia sa plec cu Ioana in Olanda ptr investigatii si nu am reusit sa fac rost de bani
Am plans azi toata ziua, ma simt f vinovata ca nu am putut face mai mult,ca nu am reusit sa strang bani necesari,sa plec cu ea,poate ar fi avut mult mai multe sanse acolo,mai ales ca acolo erau si doctori specializati pe boala Ioanei,cutis marmorat.
Am sunat la toate ziarele,la toate televiziunele si nimeni nu ne-a dat nici un raspuns pana acum.
Aici pe forum nu am mai apelat,ptr ca voi deja m-ati ajutat prea mult si mi-a fost oarecum rusine sa mai apelez sa ma ajutati strang si ac.suma.
Acum sansa asta am ratat-o si numai la anul pe 5 noiembrie ne vom mai putea duce cu ea acolo.



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Mihaela cati bani trebuiau?

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

Mihaela cati bani trebuiau?

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna



Aka ,aveam nevoie in jur de 1500 de euro .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna fetelor,

acum 10 minute am vorbit cu doamna doctor gastroenterolog la telefon si ne-a spus ca luni ne va interna la Bucuresti ptr a-i face endoscopie si cateva analize mai amanuntite Ioanei.
De data asta sigur vom ramane acolo,ca dansa a zis ca nu mai poate amana mult aceste investigatii si mergem saptamana viitoare,ca apoi iar nu mai poate dansa sa ne primeasca ca va fi f ocupata.

Initial ,dupa sarbatori ne spusese ca ne va interna ptr endoscopie,dar daca dansa a spus sa mergem luni,atunci vom merge luni.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Mihaela, aveti grija de voi!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Mihaela...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Elinia,Alex_andra ,va multumesc din suflet fetelor ca sunteti alaturi de noi

Mergi la inceput