Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (22)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Buna fetelor,

noi nu am mai fost niciodata in Bulgaria si vrem sa mergem la hotel Berlin Green Park din Sunny Beach.
A fost cineva aici ? Cum e ?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Buna fetelor,

noi nu am mai fost niciodata in Bulgaria si vrem sa mergem la hotel Berlin Green Park din Sunny Beach.
A fost cineva aici ? Cum e ?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui grati.ela

Jasmine nici la Astera nu platesc. In Albena la Laguna Garden nu au platit copiii *anul trecut cel mic avea 3 ani si fata implinise deja 12...rezervarea a fost facuta pe booking.



multumesc pt raspuns

vad ca pe AFA majoritatea comentariilor despre Astera sunt de rau,ceea ce ma face sa-l tai de pe lista

daca am compara Laguna Beach cu Laguna Garden ce altceva mai e de remarcat,inafara de faptul ca Laguna Beach e pe plaja si Garden e mai departe?

n-am facut niciodata o rezervare prin booking,dar mi se pare interesanta ideea

la agentiile noastre vad ca al doilea copil are reducere 50% sau 70% la Laguna Garden,nu e gratis cum zici ca ati avut voi anul trecut prin booking

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

acum m-am uitat pe booking si scrie asa : "Gratuit! Un copil cu vārsta pāna la 12 ani sta gratis daca foloseste un pat suplimentar.

Un copil cu vārsta pāna la 12 ani se plateste 30 % din tariful camerei pe noapte pe persoana daca foloseste un pat suplimentar.


Gratuit! Un copil cu vārsta pāna la 2 ani sta gratis daca foloseste un patut

Capacitatea maxima pentru paturi suplimentare/patuturi īntr-o camera:1."

eu din exprimarea asta inteleg ca un copil sta gratis si celalalt achita 30%?

si daca nu incape decat un patut/pat suplimentar in camera inseamna ca unul dintre copii doarme cu noi

pe booking apar doar camere twin
voi in ce fel de camera ati stat?
fiecare copil a avut pat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Citat:
citat din mesajul lui crialex06

Eu sunt pentru Kaliakra.Am stat 5 zile anul trecut si a fost totul la superlativ,ne-am simtit grozav,atat noi cat si piticul nostru.
Daca isi mentin standardele si anul asta,nu vei regreta.

Eu nici nu ma gandesc la alt hotel pt la vara,tot acolo vreau sa merg,si tot caut oferte...pana acum,nu am gasit nimic sub 870 euro,7 nopti,cu early booking.Tu ce oferte ai gasit?

Si noi am dat avansul pentru Kaliakra. Mergem de pe 20-27 august,deci 7 nopti,cazare la superior,in total 870 euro.Abia astept,imi doresc de mult sa merg acolo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crialex06 spune:

Noa,cu siguranta o sa va placa si o sa va simtiti bine,si eu abia astept!
Ai gasit un pret foarte bun...si noi am stat anul trecut tot in camera superior,anul asta luam standard,caci in perioada in care mergem noi mi se pare tare scump.Sper sa avem totusi loc sa ne miscam in camera,fara sa ne calcam pe picioare((:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Chiar nu a fost nimeni la Hotel Berlin Green Park ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Chiar nu a fost nimeni la Hotel Berlin Green Park ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Astera din Nisipuri??? Eu am fost anul trecut de doua ori. Mie mi s-a parut bine, mai ales in septembrie a fost chiar foarte bine (in sensul ca mancarea mi s-a parut mai potrivita pentru pustiul meu de 3 ani). Plaja privata gratuit, parcare gratis, camere extrem de spatioase cu vedere la mare, curatenie, mancare buna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Cat despre Laguna Graden... Anul trecut am rezervat prin booking si am uitat sa mentionez ca vin cu copiii. La fata locului au decis sa nu platesc nimic, avand in vedere ca baiatul desi avea 3 ani impliniti arata ca unul de un an si jumatate si nu le-a inspirat a paguba la mancare.
Ce pot spune: cand am ajuns am fost redirectionata spre cealalata Laguna, spunandu-mi ca e spre binele meu. Am refuzat pt ca avusesem colegi care au avut pb cu mancarea la ei. La Garden era un interes destul de mare pt mancarea de copii. Nu te astepta la lux...mancare gen cantina, fructe din plin dar era sfarsitul lui iulie, salate destule, lapte cereale...de toate. Nu stiu nimic despre supe pt ca nu am servit deloc.

Mergi la inceput