Fuga miresei de Monaco

Fuga miresei de Monaco | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

...exact ca in filme sau despre ce o fi in sufletul miresei inainte de nunta.
Ziarele scriu ca Charlene, ar fi fost oprita la aeroport aseara inainte de a fugi spre tara ei natala, inainte de fastuoasa nunta care urmeaza ...
Ma intreb cum si-au permis sa o opreasca. In numele carei libertati?



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

Oare sa fie adevarat?Tocmai am citit si eu art si m-a pus pe ganduri. Totusi este dezmintita stirea. Dar n-am intele bine, ea nu stia de cei doi copii nelegitimi ai lui?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Aici la stiri au spus ca ea a aflat de copilul ce s-a nascut dintr -o relatie pe care el o avea in paralel cu logodna lor,nu era vorba de cei 2 copii mari ,de care stie toata lumea.In lumea celor bogati,puternici lucrurile -s incurcate de multe ori si aparentele inselatoare.Nu stiu ce scrie presa franceza despre subiect,chiar ar fi interesant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

O relatie in acelasi timp cu Charlene?
Hm... daca de acuma incepe...e clar ce urmeaza.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Dar de ce va mirati? Se poarta doar mai ales in cercurile astea..... si vi se pare altceva decat o casatorie de convenienta? Se observa doar ca Albert nu intinereste (din contra ) si trebuie musai mostenitori. Oficiali



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

aici e dragoste si pace azi au defilat prin port de mana ca doi porumbei nu a scris nimeni nimik am cautat acum prin ziare nada lumea se pregateste de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


cum vi s-a parut nunta?

(eu n-am apucat.. doar cateva franturi la stiri)

lacrimile miresei.. reactia lui..


am auzit eu bine? un nou test de paternitate??





Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Am vazut doar un pic, din ce-au dat la stiri, tipa a aratat senzational!Rochia superba, ii statea minunat, coafura, voalul absolut superbe, fine, demne de o printesa!
El, insipid, incolor, inodor, nu-s cum de-a cucerit atatea femei, banuiesc ca are o personalitate fermecatoare!
http://www.adevarul.ro/actualitate/Rochia_de_mireasa_a_Printesei_de_Monaco_5_509999024.html

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

El parea plictisit,rutinat,ea emotionata sincer.El arata bine la 50 de ani,fara riduri ma refer.Ea-pe gustul meu imbracata.Pe langa subiect nitel-cand calca tanti Sfat se zguduia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Printesa Charlene ar fi ”încercat de trei ori sa plece” din Monaco


http://www.evz.ro/detalii/stiri/printesa-charlene-ar-fi-incercat-de-trei-ori-sa-plece-din-monaco-936513.html



Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Olala, ceva nu e in regula acolo, cica ar fi incercat sa fuga de 3 ori si chiar s-a refugiat la ambasada tarii sale cand a mers sa probeze rochia de nunta la paris...
In poze pare f trista!
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2010834/Monaco-royal-wedding-Charlene-Wittstock-tried-run-away-3-times.html

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput