Fuga miresei de Monaco

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

El, insipid, incolor, inodor, nu-s cum de-a cucerit atatea femei, banuiesc ca are o personalitate fermecatoare!


De parca i-ar mai trebui ceva in afara de pozitia pe care o are

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

Mie mi-a placut foarte mult tipa cu care era Ilie Nastase! Probabil sotia lui..habar n-am....dar arata super misto !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

De parca i-ar mai trebui ceva in afara de pozitia pe care o are

Exact. Le-a cucerit cu functia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

... pai asta spune ceva despre inteligenta puicutelor care s-au amorezat de printul asta insipid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AkaManah spune:

invidioaselor... Poate are omul suflet mare...Auzi, functia l-a facut cuceritor...Pfui..femeile astea!

Orice adevar trece prin trei faze. Mai întâi este ridiculizat. Apoi i se opune rezistenta înversunata. Abia în faza a treia este acceptat ca fiind de la sine înteles.

"Cred ca acolo unde singura alegere este intre lasitate si violenta, eu as sugera violenta."Mahatma Ghandi

Prea des ne bucuram de confortul unei opinii fara disconfortul cugetarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui luxe

Mie mi-a placut foarte mult tipa cu care era Ilie Nastase! Probabil sotia lui..habar n-am....dar arata super misto !!!!

www.flickr.com/photos/9734044@N08/" target="_blank">Jessica lui mami


Mie mi se pare ca incepe sa semene marilena nitu. Dar stii cum: e dupa o varsta nici galetile cu botox si silicon nu te mai ajuta.
EDIT: doar zeama de cutit! Ati remarcat ce bine arata Nadia?

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Nu am urmarit decat pret de 5 minute ceva imagini...de cand am auzit ca mere si Brighitta lu' Nestie mi s-o luat. Pai asa puteau sa mearga zi Zavo, si Tonciu, si Bahmu'.
Va citeam, nu intelegeam fuga, a fugit- n-a mai fugit
Cat despre Nadia, era o aparitie atat de horroroasa(pe bune, dar tineam de tv-u sa nu se sparga), ca nu poc decat sa zic Well Done! Tine-o tot asa! Si nu eram fan cutito-schimbato-moaca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Nadia? Care Nadia, Comaneci?

Mie mi s-a parut mireasa trista in timpul nuntii. Nu emotionata, nu timida, nu stresata. Ci tristaaaa, de parca-ar fi obligat-o cineva sa fie acolo. La un moment dat a clipit de parca se sforta sa nu plinga, iar Albert s-a uitat inspre ea si s-a incruntat usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Mie mi s-a parut tare falsa !
Si in general mi s epare ca e falsa,chiar si privirele alea gingase sunt tare bine regizate!

Chiar aseara am vazut o emisiune(de birfe e drpet)in care arata culisele unui interviu dat de ea!Oi,oi,oi...numai ca nu-i "mina"de vii pe reporteri/cameramani!!!!!

E tare frumusica in schimb!

El insa...are... ceva,asta ca tot spunea cineva mai sus de asta,are niste ochi care te-ar putea face sa-tzi pierzi capul!Ceva...nu stiu,o finetze...are ceva!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput