Ajutor pentru o mamica singura

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Teodora ce mai e cu fetele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Revin pt. ca mai am un cojocel de iarna si niste dresuri pt. fetita, hai sa ne mai intalnim la Inacului ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Nu am mai intrat de ceva timp pentru ca am fost si plecata in concediu si cu treaba pe la serviciu.
Adriana a inceput gradinita din nou, e bine.
Mihaela a avut luni ultima sedinta de chimioterapie. Marti a fost la hidratare. Acum tratamentul practic l-a incheiat. Urmeaza sa mai faca analize din 6 in 6 luni. Foarte bine nu s-a simtit pentru ca cele 2 sedinte de chimio de dupa operatie au fost foarte agresive. Daca pana acum ii cazuse doar parul, acum i-au cazut si sprancenele si genele si culoarea ochilor este galbuie. S-a simtit foarte rau in ultima perioada, a varsat, nu are pofta de mancare, are insomnii, si dureri de oase. Sa speram ca aceata etapa, acest cancer s-a incheiat si ca este salvata. Nimeni nu-i garanteaza acest lucru... M-am intalnit dimineata cu ele la gradinita (Adi este la aceeasi gradinita cu fetita mea), Mihaela era slabita, trista, a obosit...
Multumesc mult tuturor celor care au ajutat-o si care vor sa o mai ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Teodora ce mai fac fetele?
Mai am hainute, ne mai intalnim?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Fetele sunt bine, pe acasa. De Craciun au fost la tara la tatal Mihaelei iar de Revelion acasa cu fratele ei.
Daca vrei ne putem intalni, dar de luni ca azi plac din Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:

Sa ma ierte Bunul Dumnezeu daca gresesc!!!


..si imi pare rau de fetele cu suflet mare de aici care in credinta au donat bani si haine!!

Povestea asta eu n-o cred!


PS: Mirela ai primit pozele??...ceva acte care sa demonstreze ca fata exista si are probleme??...acte eliberate de spital?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

poftim???? Esthera2011, dezvolta te rog ce vroiai sa spui.......

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




HAIDETI SA ADUCEM ZAMBETUL PE FETISOARA UNEI PRINTESE:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Esthera2011 poti sa ne spui te rog pe ce te bazezi cand afirmi asta ? ce dovezi ai ? indicii ? daca nu argumentezi o asa informatie, nu prea prezinti tu credibilitate.
Multumesc ! ... astept cu interes sa revii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:

Hai ca sunteti simpatice!!!

Dar voi ce doveti palpabile aveti ca aceasta fata exista, a fost operata si are probleme reale?????
...sau este de ajuns ca cineva a spus o poveste si atat!!!
Cititi cu atentie tot topicul..si vedeti de cate ori un administrator al site-ului a cerut o fotografie cu cea care are probleme!!!...si banuiesc ca nu a primit nici acum nimic!!!
Nu spun ca nu exista oameni cu reale probleme!!!! dar este atat de usor sa spui o poveste care nu poate fi dovedita incat este imposibil sa nu te intrebi daca este reala sau nu!!!
Eu asteptam ca Teodora, prietena celei in cauza sa ma contrazica!
Cu ceva concret!!!!
...si-atunci imi cer scuze!
...dar pana atunci permiteti-mi sa am opiniile mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

ESTHERA ACELA ESTE SUBIECTUL DE ANUL TRECUT UITA TE LA DATEle de postare

Anul acesta Teodora a vrut din nou sa le faca sarbatorile mai usoare si frumoase de aceea a deschis acest subiect http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168708&nm=Un-Craciun-mai-vesel-pentru-Adriana


Daca moderatorii nu au avut nimic impotriva, stiu ei de ce, nu?Eu m am intalnit cu ea, hainutele pe care i le am dat erau pt o fetita mai slabuta, fetita ei e mai bine facuta si ea tot timpul a zis ca Adriana e mai slabuta ca fata ei si o sa i vina.Nu am avut senzatia ca ar fi pt fata ei......E adev ca si in subiectul trecut dupa sarbatori a disparut pana anul acesta de sarbatori dar e de inteles, are si ea viata ei......., de Craciun insa simte ca ar putea face mai mult pt prietena ei si fetita acesteia si atunci apeleaza aici sa le aduca spiritul Craciunului in casa si suflet, ca nu sunt singure si cineva se gandeste si la ele.Cred ca nu continua acest subiect ca sa nu fie un caz,mai e si jena din partea mamicii si timp,disponibilitate din partea ei etc.Sa nu judecam k?

Mergi la inceput