Ajutor pentru o mamica singura

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Eu cand am trimis colet in decembrie Mihaelei si Adrianei am introdus acolo si o scrisorica si le-am dat si nr. meu de tel. Mihaela mi-a dat un SMS de multumire, eu am sunat-o si am vorbit destul de mult cu ea si pe teme variate (avem si probleme comune ).
Nu am avut nici o clipa senzatia ca este ceva fals pe undeva ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Din cate stiu eu, pozele au fost primite de ca Admin
Altfel nu ar fi continuat acest topic.


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Esthera2011

Sa ma ierte Bunul Dumnezeu daca gresesc!!!


..si imi pare rau de fetele cu suflet mare de aici care in credinta au donat bani si haine!!

Povestea asta eu n-o cred!


PS: Mirela ai primit pozele??...ceva acte care sa demonstreze ca fata exista si are probleme??...acte eliberate de spital?


imi permit sa intreb si eu ceva...estera,ai donat vreo bluza acestei mame greu incercate?vreo jucarie acestui copil chinuit?ai donat vreun banut?chiar si la orice alta campanie umanitara?
lasa-ne pe noi cele care am ajutat aceasta mama si fiica ei,sa ne asumam faptele!
cat de usor este sa aruncam cu pietre!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Daria (mamagiuliei) nu poti sa stergi postarile acuzatoare?
sa ramana subiectul curat.

Estera, sa vorbesti cand ai dovezi, altfel mai bine taci si treci drept om intelept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esthera2011 spune:

Este clar ca in afara faptului ca unele dintre voi ajutati altora va place sa va certati!
Cand am postat aici am subliniat faptul ca se poate sa gresesc!!!!!
N-am spus ca nu exista...ci doar ca am dubii!!!
Mi-am dat seama ca daca nu am aceiasi opinie...sunt atacata precum...vulturii!!!!


Gaby 2011 si Manuela Crina multumesc ca intr-un stil prietensc mi-ati spus ca gresesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

ai postat nejustificat si doar pt a face rau unei persoane,pe care nici macar n-o cunosti!
bine ca ai venit sa ne deschizi ochii,ca altfel ce ne faceam!?!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

GATA FETELE!PROPUN SA INCETAM.Teodora nu cred ca a citit si ar fi pacat sa se supere pt ca a incercat sa ajute pe prietena ei si fetita acesteia de sarbatori.Haideti sa dam ,,delete,, la discutie.. k?
Esthera nu a fost atenta la posturi,a vazut ca la subiectul asta nu a mai raspuns Teodora sa dea explicatii cu pozele etc. si a tras concluzii fara sa stie si de campania asta de Craciun pt mamica si fata.........Mamagiuliei si eu sunt de acord cu stergerea discutiilor sau ascunderea acestui subiect daca se poate binenteles si adus in plin plan cel de la Craciunul asta care nu stiu unde este la umanitare nu mai apare in cele 2 pagini.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Esthera2011

Este clar ca in afara faptului ca unele dintre voi ajutati altora va place sa va certati!
Cand am postat aici am subliniat faptul ca se poate sa gresesc!!!!!
N-am spus ca nu exista...ci doar ca am dubii!!!
Mi-am dat seama ca daca nu am aceiasi opinie...sunt atacata precum...vulturii!!!!


Gaby 2011 si Manuela Crina multumesc ca intr-un stil prietensc mi-ati spus ca gresesc!


fara suparare, dar aici nu discutam opinii. aici e vorba de cazuri umanitare. daca ai indoieli poti sa scrii PM celei care a deschis subiectul.
nu te victimiza ca nu te-a atacat nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Atunci inchid aici subiectul si ramanem dincolo.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput