M-am hotarat.............adoptie(74)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

ma bucur foarte mult pentru tine MYH ca ai gasit fetitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

BebeAnda superba povestioara . De cand am citit-o parca imi sta gandul numai la ea. Drum lin catre puisorul tau.

Simo 73 bun venit printre noi si fii convinsa ca ingerasul tau e undeva aproape. Am locuit si eu in Severin vreo 15 ani si cunosc personal 2 mamici adoptive si am cunoscut aici inca 2 virtual. Succes in strangerea hartiilor si apoi drum cat mai scurt catre puisorul care te asteapta sa-i fii mamica

FELICITARI viitoarelor mamici, s-a mai spart gheata aici, ca deja se instalase linistea . Sper din tot sufletul ca toate aspiranteel sa-si gaseasca ingerasii si sa vina sa ne impartaseasca fericirea lor


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

ma bucur sa aud ca nu sunt singura din severin pe acest forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

multumesc mult sorilea, si sper sa fie un drum foarte scurt, ca deja trec anii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

bine ai venit in clubul nostru si te vom ajuta ca drumul sa iti fie mai usor si sa ai parte de fericirea de a fi mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LittleAngel spune:

Sa dea Dumnezeu sa fim toate mamici la un moment dat si sa ne mandrim cu puii nostrii:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

cu siguranta asa va fi , sincer va spun ca mie imi spune inima la o sa imi strang in brate cat de curand copilasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Cu siguranta veti fi mamici, mai devreme sau mai tarziu. Toate fetele care au scris aici si-au implinit acest vis, iar asta nu poate decat sa va de-a sperante ca aceea zi se apropie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

Simo 73- Bine ai venit!Oricand ai nevoie de un sfat suntem aici si sunt sigura ca toate fetele de pe forum iti vor da un sfat bun.Pupici si succes!
SoriLea- Ma bucur ca ti-a placut povestioara care intr-adevar are mult substrat si provoaca o gramada de emotii si sentimente.Si eu am plans un pic cand am citit-o prima oara.

Va doresc la toate sa fiti cele mai fericite mamici!!!

Anda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

BEBEANDA, tu esti in plin proces de adoptie?
ai vazut vreun copil, deja?
Am si eu o intrebare la voi. Sotul meu a ramas de curand fara serviciu, si cred ca mai dureaza pana isi gaseste ceva, oare intampin greutati de la cei de la protectia copilului legat de venituri, chiar daca eu am un salariu maricel?
V-ati lovit de asa ceva in decursul procesului de adoptie?

Mergi la inceput