Copilasi de Iulie-August 2004 * 73 - LMA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


buna dimineata.
n am avut curent la munci, apoi net.
merg sa recuperez scrieri si pozici


Vazut constantenii frumosi, frumosi-frumosi cu totii
Luca, Pat, Eva
Cristal, sanatate la voi

si acum sa pove: vineri seara giulik a plecat la fete.
a dosmit acolo. fara nicio problema. noroc ca am catel si am avut cu cine vorbi, hahaha
apoi sambata am mers la o super zi de nastere
duminica la fel, la zi de nastere.
acum asteptam doar serbarea, sa treaca odata.
sa mi iasa torturile :-)))

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Ce liniste pe aici...au inceput vacantele?
Vazut poze cu copii frumosi de la Constanta, acusi merg sa o vad si pe Giulik...

Cristal, sanatate multa! Sa ne spui ce a zis medicul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

mai degraba nebunia pe la joburi de unde vacante ??

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

salutare, salutare!
noi am avut concurs de innot in wk, Maria a luat locul 1, Mitzu locul 3. Am deja 3 saptamani de Africa, nici nu-mi vine sa cred ce trece timpul, mi-e dor de copii, de sot, de Romania nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Marina, timpul trece fantastic de repede, o sa ai si copiii cu tine din toamna si probabil o sa aveti si alte posibilitati de a petrece timpul. Sunt foarte curioasa cum se vor acomoda copiii (ma bate si pe mine gandul sa emigrez, dar aici pe continent)

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata dear ladies
chiar ca e liniste din cauza de nebunie la job - cel putin la mine. sper in niste zile mai linistite de pe 14 incolo
Andries, ce ai facut cu costumul de paiata? cred ca pe fabricademagie sunt ceva variante, de inchiriat....
Robi ce m-a distrat Matei cu pisica. deci nu e asa sperioasa, nu?
Ioana, au disparut de tot bubitele si semnele Mariei? cum merge cu renovarea?
Mani voi ce faceti? va apropiati si voi de vacanta?
Marina, felicitari copiilor pentru rezultatele la inot, super!
ma apuc de trebi... o zi frumoasa va doresc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza! Si la mine e nebunie, nu pot sa plec in vacanta la sfarsitul lunii daca nu reusesc sa recrutez pe un post... Ii chem la interviu si nu vin...

Din Africa, poze, ceva?

Matei are maine bal mascat si vrea sa fie Harry Potter, are ochelari, azi facem rost de pelerina, mai trebuie cicatricea pe frunte pictata artistic de mami... Matura nu-i dau :)

Va pup, o zi usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...io de duminica o tin numa' in examene...raportam un week-end cu de toate...sambata zi de lucru cu mesterul in casa toata ziua...deci facut mancare la greu....duminica io la examen restul familionului la teatru...ne-am reintalnit la pranz la mall..luni examen,mandra program de dupa amiaza la gradi...cu renovarea stam bine,am trecut peste ce era mai greu si mai plin de praf...am ales nuantele pentru hol si dormitor da' mie mi-a venit o idee creatza....pentru ca am niste usi foarte bune si nu vreau sa le schimb,vreau sa le vopsesc intr-un mare fel...sa vaz ce zice mesterul....el zice ca sambata termina
Cristalina te astept cu sufletul la gura sa vaz ce diagnostic i-a dat Mariei doctorul...din ce povestesti tu seamana bine cu ce a avut mandra mea..
Roxi multumim de intrebare,mandra-i bine....repeta de zor pentru gradi...are zone pe gat si pe maini,in care se mai vad bubitzele dar numai daca face efort prea mare sau transpira prea tare...mi-au placut foarte mult pozelein special cele cu Eva cu burtica goala
Marina felicitari piticilor
Vivia AMR cat pana la mutare?
Andries am primit mail raspund in cursul zilei de azi!!
hai sa avem o zi buna,ma duc la corectat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna dimineata!

I-am trimis mesaj Andreei/andries...din pacate nu cred ca ajungem in tabara
(eu tot mai am o speranta secreta ca ajungem macar cateva zile si putem sa parcam cu tot familionul la o pensiune ca sa poata fetele sa se joace si sa stea cu copiii)

Maria ieri cand am ajuns la doctor nu mai avea nimic, nici urma de buba, pata sau altceva. Doctorul ma intreba pe mine ce am patit "n-auzi neica, am venit cu copilul ca e bolnav" "dada, Maria n-are nimic dar dumneavoastra aratati cam rau!"
Se poate ca petele/bubele de la scarlatina sa treaca asa de repede!? Sau daca are CMV pot sa treaca asa peste noapte!? Aratau asa de rau (pata langa pata sa aiba tot spatele rosu!?) ca eu inca sunt cam speriata.
Sau poate o fi altceva si eu stau ca nebuna si nu duc copilul la analize (cu doctorul nu am ce sa vorbesc, el era sigur ca sunt de la caldura)?!

Azi au concurs de matematica! Habar n-am ce fel de matematica face Oana, dar daca educatoarea zice...:))

Am o gramada de lucru si zero chef (ne apucam de instalatia electrica, eu am numai comutatoare, intrerupatoare si prize, fir conductor de 2,5 si de 1,5 in cap )! O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cristal, eu asa am patit acu` 2 ani de la alergie.
Mi-au trecut peste noapte, dar seara eram plina de buboaie si umflata.
Sanatate la voi. Si succes la concurs


Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput