Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Mcrissa,multumesc pentru gandurile tale.Ce mare s-a facut pustiul!
Sper sa ne citeasca Lau si sa vrea sa ii faca o vizita dr. Albu. Eu zic ca merita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

'Neata buna dragelor

Am trecut pe aici sa va las o www.ringincentrulvechi.ro/wp-content/uploads/Coffee_C0531.jpg" target="_blank">buuna.

Ninia bine ai revenit si asteptam impresii din concediul la munte .Merci de ideea cu dr.Albu, o sa o iau in considerare cand vom sti clar ce varianta trebuie sa abordam.
Astept miercuri sa merg la medic (la unul dintre cei doi recomandati de endocrinoloaga care ma supravegheaza acum), abia astept sa vad ce-mi zice. Pentru ca, desi m-am impacat cu gandul ca nu e sigur daca vom avea un bebe al nostru, biologic, totusi nu renuntam inca la ideea asta.

mcrissa merci mult si tie, pentru recomandarea facuta si asa cum i-am zis si Niniei, cand vom sti ce avem de facut, mergem si acolo ca n-avem ce sa pierdem. Cand ne pui poze cu flacaul?
dana ma bucur ca ati ajuns un pic la mare, chiar daca doar pentru 2 zile jumate. Cred ca baietii tai s-au simtit foarte bine, nu? Si voi la fel.


Va si va pe TOATE !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Lau,. Bafta multa la noul medic. Sa vii cu vesti bune si sa ni le spui si noua. Concediu??? Inca nu am plecat! Pentru ca saptamana trecuta nu m-am simtit asa bine cu stomacul si am zis sa mai stau acasa sa mananc regim. De acum is bine si d-abia astept sa plecam joi, sa ma delectez cu bucate alese!As manca dulciuri la greu...gogosi...hmmmm tot ce nu aveam voie sa mananc exact aia as fi mancat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Hello dragele mele! Eu sunt in pregatiri de plecare la munte...asa ca pana revin va pup cu drag pe toate mamicile, burticile si aspirantele!
Am inceput sa ies la plimbari, la shopinguiala si mai mi-a trecut plictiseala. Azi am avut ora de frumusete, ca de...plecam in concediu si trebuie sa fiu frumoasa...desi inca e interzis la fufu...ieri am fost la cumparaturi ca nu mai imi vine niciun pantalon bine...port cu 3 numere mai putin decat purtam! Ce sa mai zic...is intr-o stare tare buna si sper sa ma tina asa mereu mereu!
Oricum, daca mai stateam mult numai in casa...balamuc scria pe mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Ce faceti fetelor? Ce liniste pe aici...
Noi am revenit din mini-concediul la munte. A fost tare frumos si chiar am reusit sa sui putin pe munte si apoi sa cobor cam 500 m de scari! Cred ca daca ar sti doctorasul meu ce am facut....
Una peste alta ma simt f bine si de luni incep munca!Yuhuuuuuu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Neata

Ninia bine ai revenit din concediu. Ma bucur ca te simti bine si se simte ca ai alt tonus.
N-am mai scris de mult din pacate, dar sunt si eu pe aici si citesc destul de des, asa ca sunt la curent cu evenimentele, si ma bucur de cate ori aflu o veste buna.

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Cristy ma bucur ca ai scris!Am tras un ochi la poze...ce frumoasa e Maria!!!!
O asteptam si pe Michelle sa revina din concediu sa ne spuna cum a fost!
Fetelor care ati facut cezariana (ca tot taietura e) cum ati scapat de mancarimile de la operatie? ca eu nu mai pot de mancarimi...
Am mai intrebat asa si mi s-a spus ca e semn ca se vindeca operatia, dar e enervanta rau senzatia...ma scarpin si noaptea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

'Neata buna dragelor, poftiti la o .

Revin si eu dupa un pic de pauza, motivul e bine intemeiat : am inceput scoala .

Michelle LA MULTI AAANI !
Multa sanatate, bucurii si tot ce-ti doresti, impreuna cu cei dragi !


cristy bine ai revenit pe aici, ma bucur ca ai mai scris de tine si de domnisoara ta. Apropo, am vazut pozele si e...minunata . pentru amandoua.
Ninia sa-ti fie de bine iesirea la munte, cred ca ti-a prins foarte bine dupa atata stat in casa. Cu operatia, ai inteles foarte bine, e semn ca se vindeca. Intreaba si tu pe dr. daca ai voie sa-ti dai pe ea cu pudra mentolata, stiu ca e buna cand ai bubite din acelea care te sacaie si noaptea.

Eu nu am cine ce noutati, merg la un homeopat in curand, pentru a incerca ceva remedii naturiste pentru reinstalarea CM-ului, apoi la endocrinolog ca sa-mi ajusteze doza de euthyrox .

Va si va pe TOATE!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ce fac fetele? Destul de slaba miscarea....Sper sa intru si eu mai des.......desi timpul e cam scurt.......Sper ca toata lumea e bine. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Hello, fetelor! Chiar ca slaba miscare pe aici...Sper ca sunteti bine toate.
Eu sunt cu muncile si sunt cam prinsa in perioada asta. Cand ajung acasa nu prea mai am chef sa intru pe net, pt ca profit sa stau si eu in pat mai mult.
Va pup pe toate si aveti grija de voi!

Mergi la inceput