Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Fetelor multumesc de urari.

MCRISSAAAAA ce surprizaaa. Felicitari!!! Sarcina usoara draguta!!! Ce frumos!! A venit sau l-ai cautat? Sau s-a reintors turturica? Super!!!




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (10 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

danagie la multi ani, multa sanatate si putere sa cresti baietii mari si sanatosi!

bb2 cred ca tot de gugustiuci a fost adus.in primavara am avut iara cuib de gugustiuci.noi ne tot gandeam sa mai facem un bebe, dar inainte sa ne putem noi decide daca mai facem sau nu, a venit bebe si ne-a pus in fata faptului implinit

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 11+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

LA MUTLI ANISORI MARCO!!!!Sa cresti mare,sa fii sanatos si impreuna cu fratiorii tai sa le aduci parintilor tai dragi multe multe bucurii!!!la multi multi anisori!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

La multi ani Marco!Sa cresti mare si sanatos!
Parintilor tai multa putere si sanatate ca sa creasca muschetarii!

Cristina,fericita de baietel golanel Vlad-Stefan (3 ianuarie 2010) si 12+

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

La multi ani Marco! Sa fii sanatos si norocos!

Fetelor, ce faceti? Cum stati cu zapada? Pe mine deja ma dispera vremea asta. Parca nu mai pot nici gandi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia-pe cat ai acea procedura?parca ai spus ca acum in februarie ai sau?ma gandesc la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna ziua fetelor,

Va multumesc ptr urarile ptr Marco. Da, a trecut 1 an ca nici nu mi-am dat seama. Sa mai scape la mers, ca inca nu merge si pot zice ca am mai trecut de un hop.

MCRISSA sunt tare multumita ptr tine. Sarcina usoara pana la termen si numai bine iti doresc. E super super ca printisorul tau va avea un fratior sau surioara. Chiar daca eu tind spre fratior. Din ceea ce am vazut e mai super un frate decat o sora ptr primul copil. Bine neavand fetita imi vine din instinct sa zic acest lucru. Ce va fi va fi,sanatos sa fie!

Eu pe aici fetelor, cu serviciul, cu casa, cu copiii, cu bolile ierni,etc.....mergem inainte si incercam sa "gustam" din plin orice moment. Abia astept vara. Va fi super ,super. Abia astept plimbarile noastre cu bicicletele, sa stam afara cat mai mult. Off sunt satula si eu de iarna.....care la mine maximul au fost minus 12 grade.....ce sa mai zic de voi .....va salut si sa ne auzim cu bine!




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

LA MULTI ANI PT O LUPTATOARE SI O OPTIMISTA DRAGA MIE!!!!SA AI TOT CE ESTE MAI BUN IN VIATA SI URMATOREA ANIVERASRE SA O SARBATORESTI CU BEBE IN BRATE!!!LA MULTI ANI!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna ziua fetelor,

Am banuit ca e vorba de NINIA dar ca sa fiu sigura m-am dus sa ma uit la lista. :) NINIA la multi ani fericiti si sa dea D-zeu si Maica Domnului sa te binecuvanteze cu un bebelus! Te imbratisez cu drag.

Si cum poate maine nu reusesc sa intru, am vazut ca maine RARES de IRINABOBE face 2 anisori! Sa cresti mare puisor. La multi ani sanatosi si fericiti! Numai bine Irina!







Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (1 anisor!!) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

NINIA, la multi ani, iubire multa, fericire cat cuprinde si MARELE TAU VIS sa se implineasca in curand!

Mergi la inceput